Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

8 chętnych na budowę chodnika na Ignacewie. Najtańsza oferta: 206 tys. zł - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
8 chętnych na budowę chodnika na Ignacewie. Najtańsza oferta: 206 tys. zł
18-09-2020 08:15   Janusz Ludwiczak
Zakład Drogowo-Transportowy Sławomir Begier złożył najtańszą ofertę w przetargu na budowę chodnika w ciągu ul. Ignacewo w Kostrzynie. Wykonawca za zrealizowanie inwestycji chce 206 tys. zł. Gmina planuje przeznaczyć na to zadanie 190 tys. zł.

Jak już informowaliśmy w połowie sierpnia gmina ogłosiła przetarg na realizację I etapu, który zakłada roboty rozbiórkowe i ziemne, wykonanie nawierzchni chodnika oraz zjazdów z betonowej kostki bukowej oraz chodnika na podbudowie jak dla zjazdu, wykonanie nawierzchni zjazdów publicznych z betonowej kostki brukowej oraz wykonanie oznakowania poziomego i pionowego.

W ramach inwestycji powstanie chodnik po północno-zachodniej stronie ul. Ignacewo, od ulicy Kórnickiej. W sumie powstanie chodnik o długości 847,82 m i szerokości 2 m.

O tym kiedy rozpocznie się inwestycja pytała podczas ostatniej sesji radna Beata Jankowiak.

– Przetarg został otwarty. Najniższa kwota to 170 tys. zł netto. Inwestycja podzielona została na etapy. Pierwszy będzie realizowany do wsi Ignacewo. Nie mamy zgody KOWR na wybudowanie dalszego odcinka. Jak ją uzyskamy to będziemy dalej kontynuować prace. Być może 1 etap uda się zrealizować jeszcze w październiku – odpowiedział burmistrz Szymon Matysek.

Do przetargu stanęło 8 firm, których oferty opiewają na kwoty od 206 tys. zł brutto do 354 915,50 zł. Najtańszą ofertę złożył Zakład Drogowo-Transportowy Sławomir Begier, jednak przetarg nie został jeszcze rozstrzygnięty gdyż gmina planuje przeznaczyć na to zdanie 190 tysięcy złotych.


Komentarze (6)

23-09-2020 20:22:13
oooo
Ale to wstyd ze człowiek na poziomie opowiada bajki po co tytuł magistra ,niemozna sprawdzic wielu spraw a kto odpowie za budowe wspaniałego tunelu ,gdzie inwestor zablokował dwa przejazdy a mozna było zamknać tylko jeden przejazd i nikt nie odpowiada kiedy bedzie zakonczenie tego jeziora gdzie kaczki pływają
23-09-2020 17:31:18
Zosia
Przejmuje role kobuszewskiego bo opowiada bajki
22-09-2020 22:27:49
Kostrzyniak
Gmina nie przygotowana do realizacji. Pierwsze zaniedbanie burmistrza to nie przejęty grunt od KOWR. Drugie to dzielenie na etapy co sprawia że przepłacamy. Jest drożej i to idzie z naszych podatków. Niektóre kolejne etapy spadają z planu budżetu i nigdy nie będą wykonane. Chaos, przewlekanie i brak dobrego zarządzania. Miał być dynamiczny, a jest przewlekający każdą inwestycję, nawet najprostszą potrafi zaniedbać. Buja w obłokach.
22-09-2020 20:54:42
oooo
Zawsze mozna zrobić aneks do umowy tyle razy było robione
22-09-2020 06:19:25
.
No to radna Beata będzie dalej musiała pytać, czemu jakiś tam portal ma rację. Kobieto, zrozumiesz kiedyś, że nie traktują Cię poważnie, a Ty się ośmieszasz?
21-09-2020 22:08:16
stefan
To fajnie trzeba ponowny przetarg moze ktoś zrobi za 150 tys
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

KOSTRZYN, Rynek
Mikołajki na kostrzyńskim Rynku
16-20 - Jarmark Bożonarodzeniowy
17:00 - Koncert pastorałek i kolęd (Zespół Pieśni i Tańca "Siekieracy", Zespół Śpiewaczy "Złota Jesień", Zespół Wokalny "Akord"

05

gru

12:00
SIEDLEC, kościół Św.Mikołaja
Odpust parafialny

07

gru

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Konsultacje społeczne na temat bezpieczeństwa z dzielnicowymi
(dzielnicowi rejonu wiejskiego)
w godz. 18:00-20:00

11

gru

KOSTRZYN, hala sportowa, ul. Piasta 1 (Szkoła Podstawowa nr 1)
UKS Victoria Gułtowy - SZS Wieliszew
- VII kolejka I ligi mężczyzn w unihokeja

22

gru

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Konsultacje społeczne na temat bezpieczeństwa z dzielnicowymi
(dzielnicowi rejonu miejskiego)
w godz. 18:00-20:00

[ wszystkie ]

Sonda
Czy byłeś już w nowym Kinie za Rogiem? ►więcej

Tak

Jeszcze nie, ale wybieram się

Nie, wolę multipleks

Nie chodzę do kina


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: