Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Banery kandydatów zostały powieszone w miejscach niedozwolonych? - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Banery kandydatów zostały powieszone w miejscach niedozwolonych?
11-10-2019 07:15   Janusz Ludwiczak
Na latarniach przy drogach czy nawet pod tablicami sołectw pojawiły się plakaty wyborcze kandydatów PiS do Sejmu.

O północy kończy się kampania wyborcza. Kilka dni temu plakaty Szymona Szynkowskiego vel Sęka, wiceministra spraw zagranicznych, startującego z trzeciego miejsca listy PiS pojawiły się na latarniach przy drodze z Siedlca do Gułtów, a także pod sołeckimi tablicami informacyjnymi m.in. w Brzeźnie. Plakat kandydata został powieszony również na kilku latarniach w centrum Kostrzyna.

Z kolei na latarniach przy ul. Poznańskiej i Wrzesińskiej pojawiły się plakaty wyborcze Małgorzaty Stryjskiej, kandydatki PiS.

Zgodnie z zarządzeniem burmistrza Gminy Kostrzyn wyznaczone zostały miejsca, przeznaczone na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych. Są to: słup ogłoszeniowy na Rynku w Kostrzynie, słup ogłoszeniowy na Targowisku Miejskim przy ul. Piasta w Kostrzynie, tablice ogłoszeń w sołectwach Gminy Kostrzyn, obszar przy drogach powiatowych, w granicach miasta (ulice: Średzka, Grunwaldzka Powstańców Wlkp. Mickiewicza, Warzywna) i pozostałe ulice w granicach miasta Kostrzyna oraz obszar przy drogach gminnych.

"W innych miejscach niż wyżej wymienione umieszczanie plakatów lub haseł wyborczych wymaga uzgodnienia z właścicielem lub zarządcą nieruchomości. Plakaty i hasła wyborcze oraz urządzenia ogłoszeniowe ustawione w celu prowadzenia kampanii wyborczej pełnomocnicy wyborczy komitetów wyborczych obowiązani są usunąć w terminie 30 dni po dniu wyborów" – czytamy w zarządzeniu burmistrza.

Czy plakaty zostały rozwieszone nielegalnie czy jednak komitet wyborczy otrzymał pozwolenie na zamieszczenie materiałów? Do sprawy wrócimy.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

lut

16:30
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Posiedzenie Komisji rolnictwa, ochrony środowiska i spraw komunalnych Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

20

lut

17:00
Biblioteka Publiczna, Kostrzyn ul. Poznańska 24
"Wenezuela - kraj utracony" - spotkanie z podróżniczką Renatą Matusiak

21

lut

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi dla chorych na hemofilię
w godz. 8:30-14:00

25

lut

18:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
"Zimbabwe i Malawi są OK?" - spotkanie z podróżnikiem, fotografem i miłośnikiem Afryki Robertem Gondekiem

28

lut

18:00
TRZEK, świetlica wiejska
Warsztaty budowania domków dla ptaków
Zapisy: tel. 608 215 384 lub e-mail: info@trzek.pl

[ wszystkie ]

Sonda
Czy w centrum Kostrzyna powinna powstać strefa płatnego parkowania? ►więcej szczegółów

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: