Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Trzek zaprasza na "Dzień boiska" - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Trzek zaprasza na "Dzień boiska"
29-09-2023 06:15   Janusz Ludwiczak
W Trzeku zrewitalizowano boisko – powstała też tyrolka i urządzenia do street workoutu. W sobotę odbędzie się symboliczne otwarcie, w trakcie którego będzie można wziąć udział w treningu z podstawy kalisteniki, posadzić drzewa, a także wziąć udział w konkursach sportowych. Dla najmłodszych przewidziano liczne zabawy i dmuchany plac zabaw.

W sobotę zaplanowano symboliczne otwarcie zmodernizowanego boiska w Trzeku.

– Przyjedzie Polski Związek Kalisteniki i Street Workoutu by pokazać jak można korzystać z nowego sprzętu na boisku w Trzeku. Od 11:00 przez trzy godziny będzie darmowy trening z ćwiczeniami ogólnorozwojowymi z ciężarem własnego ciała, pokaz umiejętności oraz konkursy z nagrodami. Zajęcia są dla każdego kto ćwiczy lub też chce spróbować swoich sił.
Dla mniejszych dzieci będą też dmuchańce oraz konkursy sportowe typu rzuty piłką do bramki, przeciąganie liny, skakanie w workach. Panie zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszy jesienny placek
– zapowiada Ewelina Kaszowska, sołtyska Trzek.

W programie również rodzinne sadzenie drzew przy boisku.

W ramach inwestycji przeprowadzono remont boiska do piłki nożnej. Zamontowana została też tyrolka i urządzenia do stret workoutu.

Zadanie zostało zrealizowane w ramach "Rewitalizacji obszarów PPGR na terenie Gminy Kostrzyn w celu wzmocnienia aktywności społecznej, rekreacyjnej, turystycznej i prozdrowotnej", na które gmina otrzymała dofinansowanie w ramach Rządowego Funduszu Polski Ład: Programu Inwestycji Strategicznych w wysokości blisko 2 milionów złotych (1.958.750 złotych co stanowi 98% wartości projektu).


Graf. Sołectwo Trzek


Fot: Urząd Miejski w Kostrzynie

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
Niezapominajka
29

maj

17:00
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Wybory sołeckie - Sołectwo Buszkówiec

19:00
WIKTOROWO, świetlica wiejska
Wybory sołeckie - Sołectwo Wiktorowo

30

maj

12:00
Kostrzyn
Procesja Bożego Ciała ulicami Kostrzyna - z fary do parafii bł. Jolanty

02

cze

18:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
Lechia Kostrzyn II - Kosynier Sokołowo

04

cze

17:00
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Wybory sołeckie - Sołectwo Glinka

[ wszystkie ]

Sonda
Czy jesteś za zmianami zasad handlu w niedzielę?

Tak, wszystkie niedziele powinny być handlowe

Jestem za tym, by tylko jedna lub dwie niedziele w miesiącu były handlowe

Nie, niech zostanie tak jak jest


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: