Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Wybieramy najważniejsze wydarzenie minionego roku {PLEBISCYT Z NAGRODAMI} - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Wybieramy najważniejsze wydarzenie minionego roku {PLEBISCYT Z NAGRODAMI}
25-01-2020 20:03   Janusz Ludwiczak
Jeszcze do niedzieli do północy można wziąć udział w naszym plebiscycie "INFOKOSTRZYN2019 – gminne podsumowanie roku". Sporo się działo w minionym roku, dlatego wybraliśmy 10 najważniejszych wydarzeń, jakie miały miejsce w gminie Kostrzyn. Wśród uczestników plebiscytu i osób głosujących rozlosujemy "Kalendarze kostrzyńskie 2020". Każdy może oddać tylko jeden głos.

Zapraszamy do wyboru jednego z 10 prezentowanych najważniejszych wydarzeń 2019 roku. Wśród uczestników plebiscytu i osób głosujących rozlosujemy "Kalendarze kostrzyńskie 2020" – 14-stronicowy, ilustrowany różnymi zdjęciami z miasta i gminy Kostrzyn kalendarz, który został wydany przez portal InfoKostrzyn.pl. W drugiej edycji kalendarza można znaleźć zdjęcia prezentujące architekturę i detale.

Głosować można do niedzieli, 26 stycznia do północy wchodząc na stronę www.plebiscyt.infokostrzyn.pl


Komentarze (3)

27-01-2020 15:16:27
.
Rewitalizacja RYNKU średnio pasuje do tego artykułu, ale może warto poruszyć ten temat, aby nie okazało się zaraz, że "już za późno na zmiany". Kochani rządzący, przed zleceniem projektu rewitalizacji rynku, zapoznajcie się, proszę, z pojęciem BETONOZA i z reakcjami jakie owa wzbudza, ze szczególnie wnikliwą lekturą popełnionego swego czasu przez Klub Jagielloński analizą pt. "POLSKA SZKOŁA PSUCIA PRZESTRZENI PUBLICZNYCH". Wiele się wam zarzuca, większość jest wyssana z palca, ale zabetonowania (zakostkowania) rynku nie wybaczy nikt, nawet najwięksi klakierzy. To wspaniale poprawodzona rewitalizacja będzie Waszym "pomnikiem", spóścizną pozostawioną temu miastu, a nie nieudolnie wynegocjowany (pod względem finansowym) i w gruncie rzeczy banalny TUNEL.
26-01-2020 20:43:28
Red
... Jak według Ciebie powinien wyglądać nasz Rynek bo chyba nie z nowoczesnym "starym " ratuszem którego wygląd znalazł Burmistrz na rycinie w zbiorach swojego Ojca ani tez płac wyłożony w całości kostka brukowa? Pomińmy zadłużenie gminy popuscmy wodze fantazji?
26-01-2020 19:57:29
...
Obiecany w 2014 remont rynku w Kostrzynie,mógłby być takim wydarzeniem.Wstyd jak wygląda,to powinna być nasza wizytówka,a wygląda jak kurnik z parkingiem.

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
27

lis

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi dla potrzebujących
w godz. 8:30-14:00

20:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
"Ostatnia nadzieja - Biuro Matrymonialne"
- koncert (transmisja internetowa na profilu MGOK)

18

gru

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Bezpłatne badanie mammograficzne dla pań w wieku 50-69 lat
Rejestracja: tel. 68 41 41 411

[ wszystkie ]

Sonda
Czy zaszczepisz się przeciw koronawirusowi gdy już będzie dostępna szczepionka?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: