Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Aleksander Doba opowie o swojej pierwszej na świecie wyprawie kajakiem przez Ocean Atlantycki - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Aleksander Doba opowie o swojej pierwszej na świecie wyprawie kajakiem przez Ocean Atlantycki
14-01-2020 22:16   Janusz Ludwiczak
W środowy wieczór w "Kostrzyniance" odbędzie się spotkanie z podróżnikiem, Aleksandrem Dobą, który jako pierwszy człowiek na świecie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki.

Aleksander Doba jako pierwszy człowiek w historii samotnie przepłynął kajakiem Ocean Atlantycki z kontynentu na kontynent - z Afryki do Ameryki Południowej. Opłynął również Morze Bałtyckie i Bajkał, a także całe polskie wybrzeże – z Polic do Elbląga oraz Polskę po przekątnej z Przemyśla do Świnoujścia.

Jest dwukrotnym złotym, srebrnym i brązowym medalistą Otwartych Akademickich Mistrzostw Polski w kajakarstwie górskim.

Spotkanie z Aleksandrem Dobą odbędzie się w środę, 15 stycznia o godz. 17:00 w Miejsko-Gminnym Ośrodku "Kostrzynianka" przy ul. Poznańskiej 33 w Kostrzynie. Wstęp wolny.


Fot: mat.org.

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
10

lis

17:00
KOSTRZYN, sala sesyjna (dawny dom parafialny), ul. Dworcowa 8
21. sesja (uroczysta) Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
►porządek obrad

11

lis

Kostrzyn
Obchody Święta Niepodległości:
• 10:00 - msza św. w farze
• 11:00 - uroczysty korowód ulicami miasta
• 11:15 - odśpiewanie hymnu
• 11:30 - "A oto Polska właśnie" - przedstawienie słown

20

lis

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:30-13:30

22

lis

13:30
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - Warta II Poznań
- ostatni mecz rundy jesiennej

[ wszystkie ]

Sonda
Czy Twoim zdaniem nadal powinna obowiązywać zasada dwukadencyjności dla wójtów, burmistrzów i prezydentów miast?

TAK, dwie kadencje i 10 lat to wystarczająco – potrzebna jest rotacja władzy

NIE, jeśli ktoś ma poparcie mieszkańców, powinien móc rządzić dłużej

Nie mam zdania / trudno powiedzieć


Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: