Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Gdzie i jak głosować? - INFORMATOR WYBORCZY - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Gdzie i jak głosować? - INFORMATOR WYBORCZY
20-10-2018 16:21   Janusz Ludwiczak
W niedzielę, 21 października w godz. od 7 do 21 odbędą się wybory samorządowe, w których będziemy wybierać burmistrza Gminy Kostrzyn, radnych Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn, przedstawicieli Rady Powiatu Poznańskiego oraz radnych Sejmiku wielkopolskiego. Przedstawiamy szczegółowy informator wyborczy.

Jak głosujemy?

Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

Lista kandydatów


Jak głosujemy?

Głosować będzie można w niedzielę, 21 października 2018S w godz. od 7:00 do 21:00.

Otrzymamy cztery karty do głosowania:

  • kartę z nazwiskami kandydatów NA BURMISTRZA na różowym tle. W Gminie Kostrzyn podobnie jak w 329 gminach w całej Polsce jest tylko jeden kandydat. Głosując za wyborem kandydata należy postawić znak "X" w kratce oznaczonej "TAK" z lewej strony obok nazwiska kandydata. Głosując przeciwko wyborowi kandydata należy postawić znak "X" w kratce oznaczonej słowem "NIE" z lewej strony obok nazwiska kandydata.
  • kartę z nazwiskami kandydatów DO RADY GMINY na szarym tle. Głosujemy tylko na jednego kandydata zaznaczając znak "X" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.
  • kartę z nazwiskami kandydatów DO RADY POWIATU na żółtym tle. Głosujemy tylko na jednego kandydata zaznaczając znak "x" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.
  • kartę z nazwiskami kandydatów DO SEJMIKU WOJEWÓDZTWA na niebieskim tle. Głosujemy tylko na jednego kandydata zaznaczając znak "x" w kratce obok imienia i nazwiska kandydata. Głos jest nieważny gdy zagłosujemy więcej niż na jednego kandydata lub nie zagłosujemy wcale.


Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

O tym, czy jesteśmy wpisani do rejestru wyborców można dowiedzieć za pośrednictwem wyszukiwarki na stronie: http://sip.gison.pl/kostrzyn_wybory

Poniżej przedstawiamy szczegółową listę siedzib obwodowych komisji wyborczych:

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1 (OKRĘG 1)
Świetlica Wiejska, Gwiazdowo 15

• Buszkówiec
• Glinka Duchowna
• Glinka Szlachecka
• Gwiazdowo
• Jagodno
• Skałowo
• Tarnowo

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2 (OKRĘG 2)
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika – Iwno, ul. Szkolna 11

• Chorzałki
• Iwno
• Rujsa
• Sanniki
• Wiktorowo

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3 (OKRĘG 3)
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy – Brzeźno, ul. Długa 5

• Antonin
• Brzeźno
• Leśna Grobla
• Siedlec
• Siedleczek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4 (OKRĘG 4)
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera – Gułtowy, ul. Średzka 8

• Gułtowy

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5 (OKRĘG 5 i 6)
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa – Czerlejno, ul. Kostrzyńska 4

• Czerlejnko
• Czerlejno
• Drzązgowo
• Klony
• Libartowo
• Ługowiny
• Sokolniki Drzązgowskie
• Sokolniki Klonowskie
• Strumiany
• Trzek
• Węgierskie
• Wróblewo

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6 (OKRĘG 7)
Szkoła Podstawowa im. Pauliny i Augusta Wilkońskich – Siekierki Wielkie, ul. Karalusa 1

• Siekierki Małe
• Siekierki Wielkie

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7 (OKRĘG 8)
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Rady Europy – Kostrzyn, ul. Powstańców Wielkopolskich 28a

• Kostrzyn, ul. Akacjowa
• Kostrzyn, ul. Batorego
• Kostrzyn, ul. Brzozowa
• Kostrzyn, ul. Chrobrego
• Kostrzyn, ul. Dąbrówki
• Kostrzyn, ul., Dh. Józefa Glinkowskiego
• Kostrzyn, ul. Estkowskiego
• Kostrzyn, ul. Harcerska
• Kostrzyn, ul. Jadwigi
• Kostrzyn, ul. Jagiełły
• Kostrzyn, ul. Jolanty
• Kostrzyn, ul. Kazimierza Wielkiego
• Kostrzyn, ul. Klonowa
• Kostrzyn, ul. Krzywoustego
• Kostrzyn, ul. Lecha
• Kostrzyn, ul. Leszczyńskiego
• Kostrzyn, ul. Lipowa
• Kostrzyn, ul. Łokietka
• Kostrzyn, ul. Malinowa
• Kostrzyn, ul. Mieszka I
• Kostrzyn, ul. Nowotarskiego
• Kostrzyn, ul. Powstańców Wielkopolskich
• Kostrzyn, ul. Przemysława
• Kostrzyn, ul. Sobieskiego
• Kostrzyn, ul. Sportowa
• Kostrzyn, ul. Strumiańska
• Kostrzyn, ul. Topolowa

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8 (OKRĘG 9 i 10)
Urząd Miejski – Kostrzyn, ul. Dworcowa 5

• Kostrzyn, Aleja 3 Maja
• Kostrzyn, ul. Andrzejewo
• Kostrzyn, ul. Astrowa
• Kostrzyn, ul. Bławatkowa
• Kostrzyn, ul. Broniewskiego
• Kostrzyn, ul. Chełmońskiego
• Kostrzyn, ul. Czesława Miłosza
• Kostrzyn, ul. Daliowa
• Kostrzyn, ul. Dąbrowskiego
• Kostrzyn, ul. Dunikowskiego
• Kostrzyn, ul. Fiołkowa
• Kostrzyn, ul. Grunwaldzka
• Kostrzyn, ul. Irysowa
• Kostrzyn, ul. Jana Pawła II
• Kostrzyn, ul. Jaśminowa
• Kostrzyn, ul. Konopnickiej
• Kostrzyn, ul. Konwaliowa
• Kostrzyn, ul. Kopernika
• Kostrzyn, ul. Kórnicka
• Kostrzyn, ul. Krokusowa
• Kostrzyn, ul. Kwiatowa
• Kostrzyn, ul. Matejki
• Kostrzyn, ul. Liliowa
• Kostrzyn, ul. Makowa
• Kostrzyn, ul. Malwowa
• Kostrzyn, ul. Modrakowa
• Kostrzyn, ul. Narcyzowa
• Kostrzyn, ul. Orzeszkowej
• Kostrzyn, ul. Prądzyńskiego
• Kostrzyn, ul. Prymasa Wyszyńskiego
• Kostrzyn, ul. Reymonta
• Kostrzyn, ul. Sienkiewicza
• Kostrzyn, ul. Storczykowa
• Kostrzyn, ul. Tulipanowa
• Kostrzyn, ul. Wilkońskiego
• Kostrzyn, ul. Wiosny Ludów
• Kostrzyn, ul. Witosa
• Kostrzyn, ul. Wrzosowa
• Kostrzyn, ul. Wyspiańskiego
• Kostrzyn, ul. Żeromskiego

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9 (OKRĘG 11 i 12)
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" – Kostrzyn, ul. Poznańska 33

• Kostrzyn, ul. Chopina
• Kostrzyn, ul. Ignacewo
• Kostrzyn, ul. Karłowicza
• Kostrzyn, ul. Kosynierów
• Kostrzyn, ul. Krakowska
• Kostrzyn, ul. Kujawska
• Kostrzyn, ul. Kurpińskiego
• Kostrzyn, ul. Lotników
• Kostrzyn, ul. Lubuska
• Kostrzyn, ul. Mazowiecka
• Kostrzyn, ul. Mazurska
• Kostrzyn, ul. Moniuszki
• Kostrzyn, ul. Nowowiejskiego
• Kostrzyn, ul. Partyzantów
• Kostrzyn, ul. Piasta
• Kostrzyn, ul. Pomorska
• Kostrzyn, ul. Rycerska
• Kostrzyn, ul. Śląska
• Kostrzyn, ul. Warmińska
• Kostrzyn, ul. Warszawska
• Kostrzyn, ul. Warzywna
• Kostrzyn, ul. Wielkopolska
• Kostrzyn, ul. Wieniawskiego
• Kostrzyn, ul. Wojska Polskiego

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10 (OKRĘG 13)
Przedszkole Miejskie "Jacek i Agatka" – Kostrzyn, ul. Poznańska 33

• Kostrzyn, ul. Bednarska
• Kostrzyn, ul. Dworcowa
• Kostrzyn, ul. Garncarska
• Kostrzyn, ul. Jeziorna
• Kostrzyn, ul. Kilińskiego
• Kostrzyn, ul. Kościelna
• Kostrzyn, Krajowa (od wschodniej granicy miasta do skrzyżowania z ul. Mickiewicza)
• Kostrzyn, ul. Ks. Peika
• Kostrzyn, ul. Kuśnierska
• Kostrzyn, ul. Nad Strumieniem
• Kostrzyn, ul. Nowy Świat
• Kostrzyn, ul. Ogrodowa
• Kostrzyn, ul. Parkowa
• Kostrzyn, ul. Rzemieślnicza
• Kostrzyn, ul. Rzeźnicka
• Kostrzyn, ul. Stawna
• Kostrzyn, ul. Szewska
• Kostrzyn, ul. Szymańskiego
• Kostrzyn, ul. Średzka
• Kostrzyn, ul. Świerkowskich
• Kostrzyn, ul. Wrzesińska

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11 (OKRĘG 14 i 15)
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy – Kostrzyn, ul. Poznańska 24

• Kostrzyn, ul. 20 Października
• Kostrzyn, Aleja Sokoła
• Kostrzyn, ul. Braci Drzewieckich
• Kostrzyn, ul. Cmentarna
• Kostrzyn, ul. Czerwonego Krzyża
• Kostrzyn, ul. Dożynkowa
• Kostrzyn, ul. Graniczna
• Kostrzyn, ul. Hallera
• Kostrzyn, Krajowa (od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do zachodniej granicy miasta)
• Kostrzyn, ul. Kościuszki
• Kostrzyn, ul. Mickiewicza
• Kostrzyn, ul. Miklaszewskiego
• Kostrzyn, ul. Okrężna
• Kostrzyn, ul. Paderewskiego
• Kostrzyn, ul. Polna
• Kostrzyn, ul. Poznańska
• Kostrzyn, ul. Półwiejska
• Kostrzyn, ul. Prętkowskiego
• Kostrzyn, ul. Rolna
• Kostrzyn, ul. Rynek
• Kostrzyn, ul. Siewna
• Kostrzyn, ul. Sikorskiego
• Kostrzyn, ul. Słoneczna
• Kostrzyn, ul. Słowackiego
• Kostrzyn, ul. Św. Walentego
• Kostrzyn, ul. Waligóry
• Kostrzyn, ul. Zacisze
• Kostrzyn, ul. Zaułek
• Kostrzyn, ul. Zbożowa
• Kostrzyn, ul. Zieleniec
• Kostrzyn, ul. Żniwna


Lista kandydatów

Lista kandydatów na Burmistrza Gminy Kostrzyn:
• Szymon Matysek, lat 38, Kostrzyn (Komitet Wyborczy Wyborców Nowe Oblicze Gminy

Lista kandydatów do Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn:

Okręg nr 1:
Buszkówiec, Glinka Duchowna, Glinka Szlachecka, Gwiazdowo, Jagodno, Skałowo, Tarnowo:
• Szymon Małecki (Lista nr 14 - KWW Razem Gmina Kostrzyn), lat 37, Gwiazdowo
• Szymon Frąckowiak (Lista nr 16 - KWW Nowe Oblicze Gminy), lat 44, Skałowo

Okręg nr 2:
Chorzałki, Iwno, Rujsca, Sanniki, Wiktorowo
Ze względu na zgłoszenie tylko jednego kandydata w tym okręgu NIE PRZEPROWADZA SIĘ WYBORÓW DO RADY MIEJSKIEJ GMINY KOSTRZYN

Okręg nr 3:
Antonin, Brzeźno, Leśna Grobla, Siedlec, Siedleczek
• Agnieszka Piaskowska (Lista nr 14 - KWW Razem Gmina Kostrzyn), lat 41, Siedlec
• Paweł Perka (Lista nr 16 - KWW Nowe Oblicze Gminy), lat 45, Brzeźno

Okręg nr 4:
Gułtowy
• Agnieszka Piątek (Lista nr 16 - KWW Nowe Oblicze Gminy), lat 29, Brzeźno
• Marek Kowalski (Lista nr 17 -KWW Marek Kowalski), lat 49, Gułtowy

Okręg nr 5:
Drzązgowo, Klony, Libartowo, Ługowiny, Sokolniki Drzązgowskie, Sokolniki Klonowskie, Strumiany, Węgierskie, Wróblewo
• Krzysztof Kaczmarski (Lista nr 14 - KWW Razem Gmina Kostrzyn), lat 47, Drzązgowo
• Renata Moczyńska (Lista nr 15 - KWW Aktywni Razem), lat 51, Drzązgowo
• Piotr Kotarski (Lista nr 16 - KWW Nowe Oblicze Gminy), lat 59, Sokolniki Klonowskie

Okręg nr 6:
Czerlejnko, Czerlejno, Trzek
• Monika Woźniak (Lista nr 14 - KWW Razem Gmina Kostrzyn), lat 42, Czerljeno
• Beata Knopnkiewicz (Lista nr 16 - KWW Nowe Oblicze Gminy), lat 49, Trzek

Okręg nr 7:
Siekierki Małe, Siekierki Wielkie
• Michał Piasecki (Lista nr 15 - KWW Aktywni Razem), lat 44, Siekierki Wielkie
• Adam Szyszka (Lista nr 16 - KWW Nowe Oblicze Gminy), lat 67, Siekierki Wielkie
• Anna Dudzińska (Lista nr 18 - KWW Samorządne Siekierki), lat 38, Siekierki Wielkie

Okręg nr 8:
Kostrzyn: Akacjowa, Batorego, Brzozowa, Chrobrego, Dąbrówki, Dh. Józefa Glinkowskiego, Estkowskiego, Harcerska, Jadwigi, Jagiełły, Jolanty, Kazimierza Wielkiego, Klonowa, Krzywoustego, Lecha, Leszczyńskiego, Lipowa, Łokietka, Malinowa Mieszka I, Nowotarskiego, Powstańców Wielkopolskich, Przemysława, Sobieskiego, Sportowa, Strumiańska, Topolowa
• Magdalena Niemier (Lista nr 14 - KWW Razem Gmina Kostrzyn), lat 30, Kostrzyn
• Przemysław Kubiak (Lista nr 16 - KWW Nowe Oblicze Gminy), lat 49, Kostrzyn

Okręg nr 9:
Kostrzyn: Aleja 3 Maja, Broniewskiego, Chełmońskiego, Czesława Miłosza, Dąbrowskiego, Grunwaldzka, Kopernika, Kwiatowa, Matejki, Prądzyńskiego, Sienkiewicza, Witosa, Wyspiańskiego
• Mirosław Rusin (Lista nr 10 - Prawo i Sprawiedliwość), lat 56, Kostrzyn
• Tomasz Janiak (Lista nr 16 - KWW Nowe Oblicze Gminy), lat 48, Kostrzyn

Okręg nr 10:
Kostrzyn: Andrzejewo, Astrowa, Bławatkowa, Daliowa, Dunikowskiego, Fiołkowa, Irysowa, Jana Pawła II, Jaśminowa, Konopnickiej, Konwaliowa, Kórnicka, Krokusowa, Liliowa, Makowa, Malwowa, Modrakowa, Narcyzowa, Orzeszkowej, Prymasa Wyszyńskiego, Reymonta, Storczykowa, Tulipanowa, Wilkońskiego, Wiosny Ludów, Wrzosowa, Żeromskiego
• Karolina Wolniewicz-Majocha (Lista nr 10 - Prawo i Sprawiedliwość), lat 40, Kostrzyn
• Jadwiga Balcerek (Lista nr 14 - KWW Razem Gmina Kostrzyn), lat 52, Kostrzyn
• Grzegorz Banaszak (Lista nr 16 - KWW Nowe Oblicze Gminy), lat 40, Kostrzyn

Okręg nr 11:
Kostrzyn: Chopina, Karłowicza, Kosynierów, Kurpińskiego, Lotników, Moniuszki, Nowowiejskiego, Partyzantów, Rycerska, Warzywna, Wieniawskiego, Wojska Polskiego
• Rafał Ławniczak (Lista nr 10 - KW Prawo i Sprawiedliwość), lat 60, Kostrzyn
• Agnieszka Kościańska (Lista nr 14 - KWW Razem Gmina Kostrzyn), lat 37, Kostrzyn
• Ryszard Kubiak (Lista nr 16 - KWW Nowe Oblicze Gminy), lat 67, Kostrzyn

Okręg nr 12:
Kostrzyn: Ignacewo, Krakowska, Kujawska, Lubuska, Mazowiecka, Mazurska, Piasta, Pomorska, Śląska, Warmińska, Warszawska, Wielkopolska
• Zygmunt Pirogowicz (Lista nr 10 - KW Prawo i Sprawiedliwość), lat 65, Kostrzyn
• Aleksandra Jakubowska (Lista nr 14 - KWW Razem Gmina Kostrzyn), lat 58, Kostrzyn
• Beata Jankowiak (Lista nr 16 - KWW Nowe Oblicze Gminy), lat 50, Kostrzyn

Okręg nr 13:
Kostrzyn: Bednarska, Dworcowa, Garncarska, Jeziorna, Kilińskiego, Kościelna, Krajowa (od wschodniej granicy miasta do skrzyżowania z ul. Mickiewicza), Ks. Peika, Kuśnierska, Nad Strumieniem, Nowy Świat, Ogrodowa, Parkowa, Rzemieślnicza, Rzeźnicka, Stawna, Szewska, Szymańskiego, Średzka, Świerkowskich, Wrzesińska
• Renata Lepczyk (Lista nr 14 - KWW Razem Gmina Kostrzyn), lat 54, Kostrzyn
• Piotr Hojeński (Lista nr 16 - KWW Nowe Oblicze Gminy), lat 33, Kostrzyn

Okręg nr 14:
Kostrzyn: 20 Października, Cmentarna, Kościuszki, Mickiewicza, Okrężna, Polna, Rynek, Sikorskiego, Słowackiego, Waligóry, Zieleniec
• Piotr Sieiński (Lista nr 14 - KWW Razem Gmina Kostrzyn), lat 53, Kostrzyn
• Arkadiusz Bilski (Lista nr 16 - KWW Nowe Oblicze Gminy), lat 27, Kostrzyn

Okręg nr 15:
Kostrzyn: Aleja Sokoła, Braci Drzewieckich, Czerwonego Krzyża, Dożynkowa, Graniczna, Hallera, Krajowa (od skrzyżowania z ul. Mickiewicza do zachodniej granicy miasta), Miklaszewskiego, Paderewskiego, Poznańska, Półwiejska, Prętkowskiego, Rolna, Siewna, Słoneczna, Św. Walentego, Zacisze, Zaułek, Zbożowa, Żniwna
• Agata Ludwiczak (Lista nr 14 - KWW Razem Gmina Kostrzyn), lat 28, Kostrzyn
• Artur Wojciechowski (Lista nr 16 - KWW Nowe Oblicze Gminy), lat 33, Kostrzyn


Lista kandydatów do Rady Powiatu Poznańskiego
(okręg nr 7 - gmina Kleszczewo, gmina Kostrzyn, gmina Pobiedziska):

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy
1. Paweł Iwański, 69 lat, Kostrzyn
2. Piotr Gerlach, lat 71, Promno Stacja
3. Joanna Porożyńska, lat 42, Kostrzyn
4. Władysław Nowak, lat 54, Zimin
5. Jolanta Siekierska, lat 60, Nowa Górka
6. Marta Banach, lat 32, Kostrzyn

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1. Michał Podsada, lat 65, Pobiedziska
2. Małgorzata Filipiak, lat 60, Trzek
3. Dorota Gajewska, lat 61, Biskupice
4. Barbara Bochyńska, lat 57, Kostrzyn
5. Andrzej Ratajczak, lat 45, Wielkawieś
6. Grzegorz Przepióra, lat 62, Czerlejno

Lista nr 4 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Kazimierz Dworczak, 59 lat, Kostrzyn
2. Waldemar Kniąż, 54 lata, Biskupice
3. Izabela Sadyś, lat 34, Kostrzyn
4. Anna Liebert, lat 66, Biskupice
5. Jadwiga Bielecka, lat 39, Komorniki

Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Marian Markiewicz, lat 56, Kostrzyn
2. Paweł Kaczmarek, lat 41, Kostrzyn
3. Jarosław Bytniewski, lat 53, Gowarzewo
4. Ewa Kulewicz, lat 62, Pobiedziska
5. Renata Jończyk, lat 55, Kociałkowa Górka
6. Justyna Górna, lat 46, Kostrzyn

Lista nr 12 – Komitet Wyborczy Wyborców Niezależni dla Powiatu
1. Małgorzata Halber, 56 lat, Pobiedziska
2. Łukasz Szał, 27 lat, Kostrzyn
3. Anna Pedroch, lat 56, Śródka
4. Tomasz Alejski, 36 lata, Pobiedziska
5. Krzysztof Schmeidel, lat 65, Tuczno
6. Dorota Kaczmarek, lat 39, Wiktorowo

Lista nr 13 – Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie dla Powiatu Poznańskiego
1. Paulina Stawujak, lat 32, Gowarzewo
2. Agnieszak Pakulska-Schoen, lat 45, Kostrzyn
3. Jędrzej Nowakowski, lat 36, Paczkowo.


Lista kandydatów do Sejmiku Województwa Wielkopolskiego
(okręg nr 3 - powiat poznański, śremski, średzki, gnieźnieński i wrzesiński):

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Bezpartyjni Samorządowcy
1. Jerzy Lechnerowski, lat 67, Kórnik
2. Joanna Marusik, lat 39, Środa Wielkopolska
3. Mirosław Marciniak, lat 41, Śrem
4. Elżbieta Kapczyńska, lat 58, Plewiska
5. Bartosz Twardowski, lat 32, Tarnowo Podgórne
6. Halina Kowalewska, lat 77, Tulce
7. Andrzej Hlawacik, lat 65, Przeźmierowo
8. Anna Renda, lat 61, Zalasewo

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
1. Wojciech Jankowiak, lat 62, Skórzewo
2. Mirosława Kaźmierczak, lat 63, Środa Wielkopolska
3. Marek Baumgart, lat 48, Kobylnica
4. Agnieszka Brzezińska, lat 44, Poznań
5. Teodor Stępa, lat 56, Sroczewo
6. Janusz Winiarski, lat 57, Niechanowo
7. Jerzy Mazurkiewicz, lat 65, Biechowo
8. Monika Berlik, lat 39, Napoleonowo
9. Arkadiusz Błochowiak, lat 67, Poznań
10. Grażyna Manikowska-Krawiec, lat 54, Stęszewko

Lista nr 3 – Komitet Wyborczy Partia Zieloni
1. Marcin Krawczyk, lat 36, Poznań
2. Izabela Dudziak-Dorożko, lat 46, Wiry
3. Radosław Jastrzębski, lat 39, Poznań
4. Karolina Kiejdrowska, lat 43, Swarzędz
5. Artur Drożyński, lat 44, Poznań
6.Magdalena Bielak, lat 42, Czerwonak

Lista nr 4 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Platforma.Nowoczesna Koalicja Obywatelska
1. Marek Gola, lat 47, Zaniemyśl
2. Maciej Wituski, lat 56, Poznań
3. Marta Dzikowska, lat 36, Tarnowo Podgórne
4. Hieronim Urbanek, lat 59, Śrem
5. Stanisław Waligóra, lat 55, Słomowo
6. Dawid Murawa, lat 42, Poznań
7. Patrycja Przybylska, lat 26, Skórzewo
8. Czesław Kruczek, lat 56, Gniezno
9. Barbara Kubiak, lat 62, Środa Wielkopolska
10. Regina Wojtasiak, lat 57, Kostrzyn

Lista nr 5 – Koalicyjny Komitet Wyborczy SLD Lewica Razem
1. Tadeusz Tomaszewski, lat 59, Niechanowo
2. Krystyna Kubicka-Sztul, lat 65, Środa Wielkopolska
3. Tadeusz Dębicki, lat 73, Markowice
4. Magdalena Wojciechowska, lat 42, Swarzędz
5. Bronisław Dankowski, lat 74, Września
6. Anna Jagielska, lat 48, Dopiewiec
7. Maria Pękala, lat 66, Śrem
8. Michał Kamiński, lat 36, Swarzędz
9. Anna Stanowska, lat 49, Owieczki
10. Monika Koralewska, lat 41, Suchy Las

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Partii Razem
1. Kamila Kasprzak-Bartkowiak, lat 36, Gniezno
2. Grzegorz Krystek, lat 29, Luboń
3. Marta Żakowska, lat 34, Poznań
4. Paweł Bartkowiak, lat 34, Gniezno
5. Marta Frankowska, lat 36, Poznań
6. Bartłomiej Kaleta, lat 27, Koziegłowy

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Ruch Narodowy RP
1. Maciej Jóźwiak, lat 34, Środa Wielkopolska
2. Joanna Szablewska, lat 32, Rumianek
3. Monika Motyl, lat 55, Swarzędz
4. Grzegorz Jankowiak, lat 32, Środa Wielkopolska
5. Radosław Czech, lat 23, Zbierki
6. Dawid Staszak, lat 23, Trzebisławki
7. Katarzyna Andrzejak, lat 37, Lisówki
8. Janusz Łobocki, lat 42, Środa Wielkopolska

Lista nr 8 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz`15
1. Mirosław Piasecki, lat 40, Luciny
2. Michał Srebro, lat 47, Poznań
3. Sławomir Przekaza, lat 35, Gutowo Małe
4. Monika Kochan, lat 30, Kórnik
5. Rafał Długosz, lat 47, Poznań
6. Natalia Jabłońska, lat 45, Poznań
7. Katarzyna Kotłowska, lat 43, Poznań
8. Sylwia Roszak, lat 36, Swarzędz
9. Anita Wenzel, lat 46, Poznań
10. Robert Kołaczyk, lat 52, Poznań

Lista nr 9 – Komitet Wyborczy Wyborców Wolność w Samorządzie
1. Radosław Szklarski, lat 24, Puszczykowo
2. Aleksandra Ossakowska, lat 18, Mosina
3. Artur Michalak, lat 37, Goślinowo
4. Milena Adamiak, lat 24, Ćmachowo
5. Weronika Szklarska, lat 18, Puszczykowo

Lista nr 10 – Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
1. Małgorzata Stryjska, lat 65, Poznań
2. Krzysztof Dembiński, lat 50, Niepruszewo
3. Magdalena Kopeć, lat 54, Podstolice
4. Łukasz Grabowski, lat 32, Małachowo Złych Miejsc
5. Agnieszka Kubiak, lat 48, Konin
6. Sławomir Hinc, lat 43, Poznań
7. Małgorzata Pietrzak-Sikorska, lat 42, Gniezno
8. Alicja Pieczykolan, lat 59, Śrem
9. Alicja Cichońska, lat 60, Września
10. Mirosław Horla, lat 74, Łowęcin

Lista nr 11 – Komitet Wyborczy Wolni i Solidarni
1. Stanisław Smektała, lat 61, Mielno
2. Marian Włodarczak, lat 71, Lubiatowo
3. Agnieszka Doroszuk, lat 28, Czapury
4. Piotr Broda, lat 43, Poznań
5. Aneta Kędzia, lat 36, Dłoń
6. Elżbieta Jęsiek, lat 39, Konary


Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum

Komentarze (0)

Aktualności
Niezapominajka
16

gru

16:00
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Posiedzenie komisji rolnictwa, ochrony środowiska i spraw komunalnych Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

18

gru

18:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Posiedzenie komisji oświaty, kultury i sportu Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

19

gru

16:30
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
XVII sesja (budżetowa) Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

27

gru

18:00
CZERLEJNO, kościół NMP Wniebowziętej, ul. Kostrzyńska 1
Obchody 101. rocznicy wybuchu Powstania Wielkopolskiego
- msza św. w kościele, przemarsz pod Obelisk Powstańców, odpalenie iluminacji świetlnej

31

gru

23:30
KOSTRZYN, Rynek
Sylwester - impreza z DJ i pokaz sztucznych ogni

[ wszystkie ]

Sonda
Ile planujesz w tym roku wydać na święta?

Do 300 złotych

Nie więcej niż 500 zł

Szacuję, że będzie to do 1 tys. zł

Między 1000 a 1500 zł

Powyżej 1500 zł


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: