Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ulica Kórnicka będzie zamknięta jeszcze do 16 maja - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Ulica Kórnicka będzie zamknięta jeszcze do 16 maja
07-05-2019 00:53   Janusz Ludwiczak
Jeszcze do przyszłego czwartku nieprzejezdna będzie ulica Kórnicka, na odcinku od Ignacewa do Narcyzowej.

Prace związane z budową kanalizacyjnej pierwotnie miały zakończyć się w niedzielę, jednak zostały przedłużone jeszcze o 10 dni. Do 16 maja włącznie ulica Kórnicka będzie zamknięta dla ruchu, na odcinku pomiędzy ul. Ignacewo a Narcyzową.

– Zamknięcie ulicy Kórnickiej potrwa do dnia 10 maja. Prace prowadzone będą jeszcze w dniach od 13 do 16.05.2019 r. – informuje Anna Pietrzak z PPU Dromo, specjalista ds. technicznych z PPU Dromo, które zajmuje się tymczasową organizacją ruchu.

Jak już informowaliśmy w nocy z 16 na 17 maja na dobre mają zostać zamknięte przejazdy przez tory kolejowe w ciągu ulicy Grunwaldzkiej i Powstańców Wielkopolskich. Czy istnieje więc ryzyko, że będzie zamknięty również przejazd przez Ignacewo, w ciągu ulic Warszawskiej - Kórnickiej?

– Zamknięcie przejazdów na ul. Grunwaldzkiej i Powstańców uwarunkowane będzie otwarciem przejazdu na ul. Kórnickiej. Przypuszczalnie 16 maja rano zostanie otwarty przejazd na Kórnickiej, a w nocy nastąpi zamknięcie pozostałych przejazdów. Nie będzie sytuacji, która spowoduje chaos komunikacyjny – dodaje Anna Pietrzak z PPH Dromo.

Nadal objazdem przez Warszawską, Grunwaldzką, Wiosny Ludów, Narcyzową i Kórnicką realizowany będzie poranny kurs autobusu linii nr 462 o godz. 6:55 przez Wróblewo i Trzek Mały.


R E K L A M A

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

paź

15:30
KOSTRZYN, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego, ul. Piasta 1
Liga Tenisa Stołowego

16:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Posiedzenie Komisji oświaty, kultury i sportu
► porządek obrad

24

paź

16:30
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
XIV sesja (zwyczajna) Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

25

paź

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi dla potrzebujących krew
w godz. 8:30-14:30

26

paź

KOSTRZYN, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Rady Europy, ul. Powstańców Wielkopolskich 28a
"Sobota dla zdrowia" - bezpłatne badania profilaktyczne:
pomiar ciśnienia, badanie EKG, poziomu cukru we krwi, porady dietetyka, konsultacje neurologiczne i okulistyczne

[ wszystkie ]

Sonda
Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: