Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Od środy przez miesiąc zamknięta będzie Kórnicka - nie będzie przejazdu z Warszawskiej do Wróblewa - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Od środy przez miesiąc zamknięta będzie Kórnicka - nie będzie przejazdu z Warszawskiej do Wróblewa
09-04-2019 16:38   Janusz Ludwiczak
Aż do 6 maja kierowcy nie przejadą ulicą Kórnicką, pomiędzy Warszawską a Wiosny Ludów. Objazdem przez Grunwaldzką, Wiosny Ludów i Narcyzową będzie jeździć autobus linii nr 462, realizujący kurs przez Wróblewo i Trzek Mały.

Od środy, 10 kwietnia na okres miesiąca, do 6 maja włącznie ulica Kórnicka będzie zamknięta dla ruchu, na odcinku pomiędzy ul. Ignacewo a Wiosny Ludów. Początkowo informowano, że zamknięty będzie przejazd kolejowy w ciągu ulic Kórnickiej i Warszawskiej.

– W związku z remontem przejazdu kolejowego na ul. Kórnickiej w m. Kostrzyn, uprzejmie informujemy, że od dnia 10.04.2019 r. do dnia 06.05.2019 r., nastąpi zamknięcie w/w przejazdu. Objazd dla pojazdów do 3,5 t poprowadzony będzie ulicami: Poznańską, Średzką, Wiosny Ludów, Półwiejską. Objazd dla pojazdów powyżej 3,5t poprowadzony będzie ulicami: Krajową, Lipową, Czereśniową, Wierzbową oraz drogą S5. Za utrudnienia w ruchu serdecznie przepraszamy – informowała Anna Pietrzak z PPU Dromo, specjalista ds. technicznych z PPU Dromo, które zajmuje się tymczasową organizacją ruchu.

Okazuje się jednak, że zamknięta ma być tylko sama ulica Kórnicka, na odcinku od Ignacewa do Wiosny Ludów. Kierowcy będą mogli korzystać z przejazdu w ciągu ulic Warszawska - Kórnicka, ale tylko jadąc na Ignacewo.

– Objazd dla samochodów osobowych (do 3,5 tony) odbywał będzie się ulicami: Warszawską, Grunwaldzką, Wiosny Ludów, Astrową, Narcyzową. Natomiast objazd dla samochodów ciężarowych (powyżej 3,5 tony) odbywał się będzie drogą krajową nr 92, drogą ekspresową S5, ulicami: Lipowa, Czereśniową i Wierzbową w Trzeku. Jednocześnie informujemy, że dojazd do ulicy Ignacewo odbywał się będzie wyłącznie od strony ulicy Warszawskiej i przejazdu kolejowego – informuje Urząd Miejski w Kostrzynie.

Utrudnienia dotyczyć będą również pasażerów korzystających z linii nr 462. Poranny kurs autobusu "462" o godz. 6:55 przez Wróblewo i Trzek Mały realizowany będzie objazdem przez Warszawską, Grunwaldzką, Wiosny Ludów, Narcyzową i Kórnicką.

– Linia 462 będzie jeździć zgodnie z rozkładem jazdy. Autobus będzie jechał ulicą Grunwaldzką , a następnie przez osiedle do ulicy Kórnickiej – wyjaśnia Marcin Matuszewski, specjalista ds. transportu publicznego Urzędu Miejskiego w Kostrzynie.


Map: Urząd Miejski w Kostrzynie


Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

maj

18:00
BRZEŹNO, boisko ul. Długa 9
Maratończyk Brzeźno - Błękitni Owińska

16

maj

11:00
BRZEŹNO, boisko ul. Długa 9
Maratończyk Brzeźno - Pogrom Luboń

23

maj

14:00
GUŁTOWY, boisko ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - KS Uchorowo

28

maj

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi
w godz. 8:30-14:00

29

maj

10:00
Kostrzyn
Kurdeszowy Rajd Samochodowy

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?

Biedronka

Dino

Netto

Tesco

Jana

Chata Polska

targowisko

sklep lokalny

poza gminą Kostrzyn (Poznań/Swarzędz/Środa/Pobiedziska/Nekla/Września)


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: