Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Będzie ślisko na ulicach i chodnikach - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Będzie ślisko na ulicach i chodnikach
05-01-2025 19:29   Janusz Ludwiczak
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie dotyczące opadów marznących, powodujących gołoledź.

– Prognozowane są słabe opady marznącego deszczu powodujące gołoledź – ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 23:00 do poniedziałku, 6 stycznia do godz. 6:00. Szczególną ostrożność w nocy i nad ranem powinni zachować zarówno kierowcy jak i piesi. Na drogach i chodnikach może być ślisko.


R E K L A M A

Tak w piątek wieczorem wyglądały ulice w Kostrzynie - śliskie i nie posypane piaskiem czy solą
Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Szklanka na drogach – doszło do kilku wypadków

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym. Wyślij e-mail redakcja@infokostrzyn.pl lub wypełnij formularz na naszej stronie - www.kontakt.infokostrzyn.pl.
KOSTRZYN KONT@KT – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
30

kwi

18:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - Przemysław Poznań

01

maj

Gułtowy
Dzień bezpieczeństwa

03

maj

KOSTRZYN, Rynek
Kostrzyn w rytmie Poloneza – Świętujmy razem 3 Maja

15:00
GUŁTOWY, Pałac
Spacer po Gułtowach z hrabią Adolfem Bnińskich i jego służbą

15

maj

17:30
Biblioteka Publiczna, Kostrzyn ul. Poznańska 24
Spotkanie z Michałem Rusinkiem - pisarzem, poetą, wykładowcą i wieloletnim sekretarzem noblistki Wisławy Szymborskiej w ramach Tygodnia Bibliotek

[ wszystkie ]

Sonda
Kogo poprzesz w wyborach prezydenckich 18 maja?

Magdalena Biejat

Szymon Hołownia

Marek Jakubiak

Sławomir Mentzen

Karol Nawrocki

Joanna Senyszyn

Rafał Trzaskowski

Adrian Zandberg

inny kandydat (Artur Bartoszewicz / Grzegorz Braun / Maciej Maciak / Krzysztof Stanowski / Marek Woch)

nie wezmę udziału w wyborach


Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: