Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W niedzielę eurowybory. Gdzie i jak głosować? – INFORMATOR - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
W niedzielę eurowybory. Gdzie i jak głosować? – INFORMATOR
07-06-2024 22:47   Janusz Ludwiczak
W niedzielę, 9 czerwca w godz. od 7:00 do 21:00 odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego, podczas których będziemy wybierać przedstawicieli, którzy przez najbliższe pięć lat reprezentować nas będą w Parlamencie Europejskim. Przedstawiamy szczegółowy informator wyborczy: gdzie i jak głosować wraz z pełną listą kandydatów.

Już po raz piąty będziemy wybierać przedstawicieli, którzy przez najbliższe pięć lat reprezentować nas będą w Parlamencie Europejskim. Polacy wybierać będą w sumie 53 eurodeputowanych. W naszym okręgu (nr 7), który obejmuje całą Wielkopolskę w wyborach startuje 90 kandydatów z 9 komitetów.

Jak głosujemy?

Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

Listy kandydatów


Jak głosujemy?

Głosować będzie można w niedzielę, 9 czerwca 2024 w godz. od 7:00 do 21:00.

Otrzymamy jedną kartę do głosowania kartę do głosowania, na której znajdzie się 9 list z 90 kandydatami.

Głosować można tylko na jedną listę kandydatów, stawiając znak „X” (co najmniej dwie linie przecinające się w obrębie kratki) w kratce z lewej strony obok nazwiska jednego kandydata z tej listy, przez co wskazuje się jego pierwszeństwo do uzyskania mandatu.

Przyczyną nieważności głosu jest:
• postawienie znaku „X” w kratkach obok nazwisk kandydatów umieszczonych na więcej niż jednej liście
• niepostawienie znaku „X” w żadnej kratce
• postawienie znaku „X” w kratce wyłącznie przy nazwisku kandydata z listy unieważnionej przez okręgową komisję wyborczą


Gdzie głosujemy? - lokale wyborcze

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 1
Świetlica Wiejska,
Gwiazdowo 15

• Buszkówiec
• Glinka Duchowna
• Glinka Szlachecka
• Gwiazdowo
• Jagodno
• Skałowo
• Tarnowo

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 2
Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika
Iwno, ul. Szkolna 11

• Chorzałki
• Iwno
• Rujsa
• Sanniki
• Wiktorowo

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 3
Szkoła Podstawowa im. Jana Brzechwy
Brzeźno, ul. Długa 5

• Antonin
• Brzeźno
• Leśna Grobla
• Siedlec
• Siedleczek

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 4
Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fiedlera
Gułtowy, ul. Średzka 8

• Gułtowy

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 5
Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa
Czerlejno, ul. Kostrzyńska 4

• Czerlejnko
• Czerlejno
• Drzązgowo
• Klony
• Libartowo
• Ługowiny
• Sokolniki Drzązgowskie
• Sokolniki Klonowskie
• Strumiany
• Trzek
• Węgierskie
• Wróblewo

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 6
Szkoła Podstawowa im. Pauliny i Augusta Wilkońskich
Siekierki Wielkie, ul. Karalusa 1

• Siekierki Małe
• Siekierki Wielkie

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 7
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Rady Europy
Kostrzyn, ul. Powstańców Wielkopolskich 28a

• Kostrzyn, al. 3 Maja,
• Kostrzyn, ul. Agrestowa,
• Kostrzyn, ul. Akacjowa,
• Kostrzyn, ul. Batorego,
• Kostrzyn, ul. Broniewskiego,
• Kostrzyn, ul. Brzozowa,
• Kostrzyn, ul. Chełmońskiego,
• Kostrzyn, ul. Chrobrego,
• Kostrzyn, ul. Cypriana Kamila Norwida,
• Kostrzyn, ul. Czesława Miłosza,
• Kostrzyn, ul. Dąbrowskiego,
• Kostrzyn, ul. Dąbrówki,
• Kostrzyn, ul. dh. Józefa Glinkowskiego,
• Kostrzyn, ul. Estkowskiego,
• Kostrzyn, ul. Grunwaldzka,
• Kostrzyn, ul. Harcerska,
• Kostrzyn, ul. Jagodowa,
• Kostrzyn, ul. Jadwigi,
• Kostrzyn, ul. Jagiełły,
• Kostrzyn, ul. Jolanty,
• Kostrzyn, ul. Kazimierza Wielkiego,
• Kostrzyn, ul. Klonowa,
• Kostrzyn, ul. Kopernika,
• Kostrzyn, ul. Kwiatowa,
• Kostrzyn, ul. Krzywoustego,
• Kostrzyn, ul. Lecha,
• Kostrzyn, ul. Leszczyńskiego,
• Kostrzyn, ul. Lipowa,
• Kostrzyn, ul. Łokietka,
• Kostrzyn, ul. Malinowa,
• Kostrzyn, ul. Matejki,
• Kostrzyn, ul. Mieszka I,
• Kostrzyn, ul. Nowotarskiego,
• Kostrzyn, ul. Powstańców Wielkopolskich,
• Kostrzyn, ul. Poziomkowa,
• Kostrzyn, ul. Prądzyńskiego,
• Kostrzyn, ul. Przemysława,
• Kostrzyn, ul. Sienkiewicza,
• Kostrzyn, ul. Sobieskiego,
• Kostrzyn, ul. Sportowa,
• Kostrzyn, ul. Strumiańska,
• Kostrzyn, ul. opolowa, Witosa,
• Kostrzyn, ul. Wyspiańskiego.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 8
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego
Kostrzyn, ul. Piasta 1

• Kostrzyn, ul. Andrzejewo,
• Kostrzyn, ul. Astrowa,
• Kostrzyn, ul. Bławatkowa,
• Kostrzyn, ul. Daliowa,
• Kostrzyn, ul. Dunikowskiego,
• Kostrzyn, ul. Fiołkowa,
• Kostrzyn, ul. Irysowa,
• Kostrzyn, ul. Jana Pawła II,
• Kostrzyn, ul. Jaśminowa,
• Kostrzyn, ul. Konopnickiej,
• Kostrzyn, ul. Konwaliowa,
• Kostrzyn, ul. Kórnicka,
• Kostrzyn, ul. Krokusowa,
• Kostrzyn, ul. Kwitnącej Wiśni,
• Kostrzyn, ul. Liliowa,
• Kostrzyn, ul. Makowa,
• Kostrzyn, ul. Malwowa,
• Kostrzyn, ul. Modrakowa,
• Kostrzyn, ul. Narcyzowa,
• Kostrzyn, ul. Orzeszkowej,
• Kostrzyn, ul. Prymasa Wyszyńskiego,
• Kostrzyn, ul. Reymonta,
• Kostrzyn, ul. Słonecznikowa,
• Kostrzyn, ul. Storczykowa,
• Kostrzyn, ul. Tulipanowa,
• Kostrzyn, ul. Wilkońskiego,
• Kostrzyn, ul. Wiosny Ludów,
• Kostrzyn, ul. Wrzosowa,
• Kostrzyn, ul. Żeromskiego.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 9
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury
Kostrzyn, ul. Poznańska 33

• Kostrzyn, al. Sokoła,
• Kostrzyn, ul. Chopina,
• Kostrzyn, ul. Cztery Pory Roku,
• Kostrzyn, ul. Dożynkowa,
• Kostrzyn, ul. Graniczna,
• Kostrzyn, ul. Jesienna,
• Kostrzyn, ul. Karłowicza,
• Kostrzyn, ul. Kosynierów,
• Kostrzyn, ul. Kurpińskiego,
• Kostrzyn, ul. Letnia,
• Kostrzyn, ul. Lotników,
• Kostrzyn, ul. Moniuszki,
• Kostrzyn, ul. Nowowiejskiego,
• Kostrzyn, ul. Paderewskiego,
• Kostrzyn, ul. Partyzantów,
• Kostrzyn, ul. Poznańska,
• Kostrzyn, ul. Półwiejska,
• Kostrzyn, ul. Prętkowskiego,
• Kostrzyn, ul. Rolna,
• Kostrzyn, ul. Rycerska,
• Kostrzyn, ul. Siewna,
• Kostrzyn, ul. św. Michała,
• Kostrzyn, ul. św. Walentego,
• Kostrzyn, ul. Warzywna,
• Kostrzyn, ul. Wieniawskiego,
• Kostrzyn, ul. Wiosenna,
• Kostrzyn, ul. Wojska Polskiego,
• Kostrzyn, ul. Zacisze,
• Kostrzyn, ul. Zaułek,
• Kostrzyn, ul. Zbożowa,
• Kostrzyn, ul. Zimowa,
• Kostrzyn, ul. Żniwna.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 10
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego
Kostrzyn, ul. Piasta 1

• Kostrzyn, ul. Bednarska,
• Kostrzyn, ul. Dworcowa,
• Kostrzyn, ul. Garncarska,
• Kostrzyn, ul. Ignacewo,
• Kostrzyn, ul. Jeziorna,
• Kostrzyn, ul. Kilińskiego,
• Kostrzyn, ul. Kościelna,
• Kostrzyn, ul. ks. prof. Tadeusza Peika,
• Kostrzyn, ul. Krakowska,
• Kostrzyn, ul. Kujawska,
• Kostrzyn, ul. Kuśnierska,
• Kostrzyn, ul. Lubuska,
• Kostrzyn, ul. Mazowiecka,
• Kostrzyn, ul. Mazurska,
• Kostrzyn, ul. Nad Strumieniem,
• Kostrzyn, ul. Nowy Świat,
• Kostrzyn, ul. Ogrodowa,
• Kostrzyn, ul. Parkowa,
• Kostrzyn, ul. Piasta,
• Kostrzyn, ul. Pomorska,
• Kostrzyn, ul. Rzemieślnicza,
• Kostrzyn, ul. Rzeźnicka,
• Kostrzyn, ul. Stawna,
• Kostrzyn, ul. Szewska,
• Kostrzyn, ul. Szymańskiego,
• Kostrzyn, ul. Śląska,
• Kostrzyn, ul. Średzka,
• Kostrzyn, ul. Świerkowskich,
• Kostrzyn, ul. Warmińska,
• Kostrzyn, ul. Warszawska,
• Kostrzyn, ul. Wielkopolska,
• Kostrzyn, ul. Wrzesińska.

Obwodowa Komisja Wyborcza nr 11
Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Kostrzyn
Kostrzyn, ul. Poznańska 24

• Kostrzyn, ul. 20 Października,
• Kostrzyn, ul. Bolesława Prusa,
• Kostrzyn, ul. Braci Drzewieckich,
• Kostrzyn, ul. Cmentarna,
• Kostrzyn, ul. Czerwonego Krzyża,
• Kostrzyn, ul. Hallera,
• Kostrzyn, ul. Jana Brzechwy,
• Kostrzyn, ul. Juliana Tuwima,
• Kostrzyn, ul. Kościuszki,
• Kostrzyn, ul. Mickiewicza,
• Kostrzyn, ul. Miklaszewskiego,
• Kostrzyn, ul. Okrężna,
• Kostrzyn, ul. Polna,
• Kostrzyn, ul. Rynek,
• Kostrzyn, ul. Sikorskiego,
• Kostrzyn, ul. Słoneczna,
• Kostrzyn, ul. Słowackiego,
• Kostrzyn, ul. Spokojna,
• Kostrzyn, ul. Stanisława Lema,
• Kostrzyn, ul. Waligóry,
• Kostrzyn, ul. Wisławy Szymborskiej,
• Kostrzyn, ul. Zieleniec.

Listy kandydatów

Lista nr 1 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI - POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

  1. HETMAN Krzysztof Andrzej – politolog – Lublin – członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  2. OLIWIECKA Barbara Anna – planista przestrzenny – Kalisz – członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
  3. LIBICKI Jan Filip – parlamentarzysta – Poznań – członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  4. PLEWIŃSKI Przemysław Marcin – adwokat – Poznań – członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
  5. KRAKOWIAK Julia Maria – przedsiębiorca – Poznań – członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  6. KRAWCZYŃSKA Małgorzata – przedsiębiorca – Konin – nie należy do partii politycznej
  7. GRZYB Mikołaj – menedżer – Siedlików – nie należy do partii politycznej
  8. KRÓL Urszula – kierownik działu w instytucjach pomocy społecznej – Jastrowie – członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni
  9. PYRZYK Michał – prawnik – Słupca – członek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
  10. TOMCZAK Michał Bartłomiej – menedżer – Poznań – członek partii politycznej: Polska 2050 Szymona Hołowni

Lista nr 2 – KOMITET WYBORCZY KONFEDERACJA WOLNOŚĆ I NIEPODLEGŁOŚĆ

  1. BRYŁKA Anna Mirosława – prawnik – Kobylata – członek partii politycznej: Konfederacja Wolność i Niepodległość
  2. TOMCZAK Witold Stanisław – lekarz – Kępno – członek partii politycznej: Konfederacja Korony Polskiej
  3. KUŚWIK Andrzej Antoni – przedsiębiorca – Wolica – członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
  4. BĄKOWSKI Marek – ogrodnik – Krzywiń – członek partii politycznej: Polska Jest Jedna
  5. SPALONY Dorota Weronika – informatyk – Zduny – członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
  6. GIERTYCH Danuta – rolnik – Szczodrzykowo – nie należy do partii politycznej
  7. WAWRZYNIAK Piotr Wojciech – adwokat – Poznań – członek partii politycznej: Ruch Narodowy
  8. KUFFEL Anna Marzena – rolnik – Tomaszewo – nie należy do partii politycznej
  9. STOCH Anna Bożena – sekretarka medyczna – Kalisz – nie należy do partii politycznej
  10. JÓŹWIAK Maciej – przedsiębiorca – Środa Wielkopolska – członek partii politycznej: Ruch Narodowy

Lista nr 3 – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY-NORMALNA POLSKA W NORMALNEJ EUROPIE

  1. GRZEGOREK Przemysław Marek – technik telekomunikacji – Koziegłowy – nie należy do partii politycznej
  2. KORWIN‑MIKKE Dominika Maria – aktor – Otwock – członek partii politycznej: Nowa Nadzieja
  3. JURKOWSKA Sara Beata – technik weterynarii – Poznań – nie należy do partii politycznej
  4. PRZYBYLAK Krzysztof – dziennikarz – Przyłęk – członek partii politycznej: Alternatywa Społeczna
  5. SOKOŁOWSKA Małgorzata – radca prawny – Poznań – nie należy do partii politycznej
  6. PLUTA Mieczysław –rolnik – Pleszew – nie należy do partii politycznej
  7. CHMIEL Estera – technik logistyk – Góra – nie należy do partii politycznej
  8. MICHALAK Łukasz Piotr – technik żywienia i gospodarstwa domowego – Koźlątków Kolonia – nie należy do partii politycznej
  9. SOSIŃSKA Dominika Alicja – technik masażysta – Stare Miasto – nie należy do partii politycznej
  10. HIBNER Włodzimierz Andrzej – prawnik – Nowy Tomyśl – nie należy do partii politycznej

Lista nr 4 – KOMITET WYBORCZY POLEXIT

  1. KRZCIUK Tomasz Andrzej – politolog – Kraków – członek partii politycznej: PolExit
  2. MALINOWSKI Kamil Mateusz – nauczyciel przedmiotu w szkole podstawowej – Szamotuły – nie należy do partii politycznej
  3. ŻARKIEWICZ Jakub – sprzedawca – Staszów – nie należy do partii politycznej
  4. SAMBORSKA‑KRUCZEK Barbara Małgorzata – nauczyciel przedszkola – Rzeszów– nie należy do partii politycznej
  5. CZARNEK‑OGRODNIK Linda Antonina – terapeuta zajęciowy – Kraków – nie należy do partii politycznej
  6. KIEŁBASA Stanisław Jan – ślusarz – Ulanica – nie należy do partii politycznej
  7. KŁOSIEWICZ Jadwiga Maria – pracownik biurowy – Wieliczka – nie należy do partii politycznej
  8. WILCZOK Aleksander Piotr – inżynier elektronik – Siemianowice Śląskie – członek partii politycznej: Kongres Nowej Prawicy
  9. LUSZOWIECKA‑NOWAK Dorota Stanisława – kierownik sali sprzedaży – Kraków – nie należy do partii politycznej
  10. SOKÓŁ Klaudia Małgorzata – programista aplikacji – Zielonki – nie należy do partii politycznej

Lista nr 5 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

  1. KOPACZ Ewa Bożena – lekarz – Radom – członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  2. WAWRYKIEWICZ Michał – adwokat – Dziekanów Polski – nie należy do partii politycznej
  3. BOSACKI Marcin Rafał – historyk – Łódź – członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  4. GRAMZA‑MICHAŁOWSKA Anna – nauczyciel akademicki –Poznań – nie należy do partii politycznej
  5. ŁUSZCZYKIEWICZ Piotr Stanisław – nauczyciel akademicki – Kalisz – nie należy do partii politycznej
  6. RATAJ Andrzej Michał – notariusz – Poznań – nie należy do partii politycznej
  7. DUCHNIEWSKI Rafał – politolog – Konin – członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  8. NOWAK Anna – ekonomistka – Środa Wielkopolska – członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  9. REZGUI Agata – przedsiębiorca – Zdziechowa – członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
  10. MALIŃSKI Kevin Piotr – politolog – Poznań – członek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP

Lista nr 6 – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA

  1. SCHEURING‑WIELGUS Joanna Izabela – posłanka – Głogowo – członek partii politycznej: Nowa Lewica
  2. MURAWA Dawid Paweł – lekarz – Poznań – nie należy do partii politycznej
  3. NOWACKI Konrad – informatyk – Zduny – członek partii politycznej: Lewica Razem
  4. URBAŃSKA Beata Kinga – specjalista bankowości – Poznań – członek partii politycznej: Nowa Lewica
  5. GÓRSKI Andrzej – prawnik – Kalisz – członek partii politycznej: Nowa Lewica
  6. GRZECHOWIAK Agnieszka Magdalena – politolog – Wągrowiec – członek partii politycznej: Nowa Lewica
  7. KUSIOR Tomasz Jakub – adwokat – Wilkowice – członek partii politycznej: Nowa Lewica
  8. SKORUPKA Michał – pracownik samorządowy – Konin – członek partii politycznej: Nowa Lewica
  9. KORŻENKO Paulina – nauczyciel – Poznań – członek partii politycznej: Lewica Razem
  10. FLAK Kazimierz Jerzy – emeryt – Poznań –członek partii politycznej: Unia Pracy

Lista nr 7 – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

  1. KOLARSKI Wojciech Jakub – filozof – Kraków – członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  2. CZARNECKI Ryszard Henryk – historyk – Warszawa –członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  3. MALĄG Marlena Magdalena – parlamentarzysta – Ostrów Wielkopolski – członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  4. WRÓBLEWSKI Bartłomiej Piotr – wykładowca akademicki – Poznań – członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  5. PORZUCEK Marcin Bartosz – parlamentarzysta – Piła – członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  6. SZCZECHOWSKA Joanna Katarzyna – przedstawiciel władzy samorządowej – Poznań – członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  7. SOWA Marek Jan – ekonomista – Leszno – członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  8. RZEPECKA‑ANDRZEJAK Katarzyna Aneta – ekonomista – Modła Księża – członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
  9. HARASZCZAK Jolanta Renata – technik mechanik obróbki skrawaniem – Jabłonna – nie należy do partii politycznej
  10. GALEMBA Leszek Ryszard – rolnik – Kiełczew Smużny Czwarty – członek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Lista nr 8 – KOMITET WYBORCZY NORMALNY KRAJ

  1. BORYSEWICZ Krzysztof – kreślarz techniczny – Szczepidło – członek partii politycznej: Normalny Kraj
  2. KLIMASZYK Michał – mechanik precyzyjny – Poznań – nie należy do partii politycznej
  3. BŁASZCZYK Sławomir – technik budowlany – Kalisz – nie należy do partii politycznej
  4. MENDLIK Katarzyna Alicja – nauczyciel – Piła – nie należy do partii politycznej
  5. STROJNIAK Adam Jakub – przedsiębiorca – Poznań – nie należy do partii politycznej
  6. MĄCZKA Agnieszka Maria – przedsiębiorca – Byczyna – nie należy do partii politycznej
  7. JUSZKIEWICZ Józef Witold – inżynier budowy maszyn – Poznań – nie należy do partii politycznej
  8. KAMINIECKA Magdalena Zofia – sprzedawca wykwalifikowany – Poznań – nie należy do partii politycznej
  9. SZYMCZAK Klaudia Agnieszka – nauczyciel – Kalisz – nie należy do partii politycznej
  10. CZECH Ireneusz Wojciech – przedsiębiorca rolnik – Odolanów – nie należy do partii politycznej

Lista nr 9 – KOMITET WYBORCZY POLSKA LIBERALNA STRAJK PRZEDSIĘBIORCÓW

  1. FRĄCKOWIAK Jakub – zarządzający przedsiębiorstwem – Poznań – członek partii politycznej: Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców
  2. LEWANDOWSKA Aldona Marta – zarządzająca przedsiębiorstwem – Warszawa – członek partii politycznej: Polska Liberalna Strajk Przedsiębiorców
  3. KWIATKOWSKI Damian – zarządzający przedsiębiorstwem – Dąbrówka – nie należy do partii politycznej
  4. MAREK Marzena – zarządzający przedsiębiorstwem – Pamięcin – nie należy do partii politycznej
  5. KORZAN Tomasz – zarządzający przedsiębiorstwem – Poznań –nie należy do partii politycznej
  6. GRZECHOWIAK Arleta Maria – zarządzający przedsiębiorstwem – Dominowo – nie należy do partii politycznej
  7. DOMINICZAK Aleksander Tadeusz – zarządzający przedsiębiorstwem – Poznań – nie należy do partii politycznej
  8. FRĄCKOWIAK Barbara Irena – zarządzający przedsiębiorstwem – Konarzewo – nie należy do partii politycznej
  9. KOZŁOWSKI Mateusz Jan – zarządzający przedsiębiorstwem – Poznań – nie należy do partii politycznej
  10. DERING Natalia – zarządzający przedsiębiorstwem –Poznań – nie należy do partii politycznej


Fot: Wikimedia

ZOBACZ TAKŻE: Koalicja Europejska – 41,19%, PiS – 38,13%, frekwencja = 42,18% {WYNIKI EUROWYBORÓW}

W związku z ciszą wyborczą do czasu zakończenia głosowania (czyli do niedzieli, 9 czerwca do godz. 21:00) nie będziemy publikować komentarzy związanych z wyborami oraz polityką na łamach portalu InfoKostrzyn.pl.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
18

cze

18:00
IWNO, Szkoła Podstawowa im. Mikołaja Kopernika, ul. Szkolna 11
Wybory sołeckie - Sołectwo Iwno

19

cze

18:00
WIKTOROWO, świetlica wiejska
Wybory sołeckie - Sołectwo Wiktorowo

18:30
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - Przemysław Poznań
- zakończenie sezonu

21

cze

IWNO, Park Mielżyńskich
Wianki - powitanie lata
w godz. 17:00-24:00

22

cze

18:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Koncert Martyny Pruszyńskiej

[ wszystkie ]

Sonda
Czy Polska wyjdzie z grupy na Euro2024?

TAK

NIE

Nie interesuje mnie to


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: