Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Weź nie truj! – jak rozwiązać problem smogu? - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Weź nie truj! – jak rozwiązać problem smogu?
05-02-2019 20:48   Janusz Ludwiczak
Czym jest smog? Jak można rozwiązać problem zanieczyszczenia powietrza? Jak skorzystać z dotacji w ramach programu "Czyste Powietrze?" – odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać w środę w sali sesyjnej kostrzyńskiego urzędu podczas warsztatów informacyjnych, na które zaprasza Stowarzyszenie Metropolia Poznań oraz Instytut Badawczy NASK.

Stowarzyszenie Metropolia Poznań zaprasza mieszkańców na warsztaty i szkolenia edukacyjne "Weź nie truj"!

Podczas spotkania będzie można uzyskać odpowiedzi na pytania: czym jest smog i skąd się bierze? Jakie są główne przyczyny zanieczyszczenia powietrza? Jak oddychanie zanieczyszczonym powietrzem wpływa na nasze zdrowie? Jak chronić się przed SMOGiem i co sami możemy zrobić, aby ograniczyć jego negatywne skutki?

W trakcie spotkania będzie można dowiedzieć się jak można skorzystać z dotacji w ramach programu "Czyste Powietrze" oraz innych projektów i instrumentów wsparcia w zakresie ograniczania niskiej emisji.

Początek spotkania, które poprowadzą naukowcy i przedstawiciele NASK-u (Instytutu Badawczego Naukowej Akademickiej Sieci Komputerowej) w środę, 6 lutego o godz. 17:00 w sali sesyjnej Urzędu Miejskiego przy u. Dworcowej 5 w Kostrzynie.

ZOBACZ TAKŻE: Straż pożarna apeluje: "Nie palmy śmieci w przydomowych kotłowniach – trujemy społeczeństwo"


Aktualności
Niezapominajka
13

mar

17:00
Biblioteka Publiczna, Kostrzyn ul. Poznańska 24
Kostrzyński Klub Historyczny - spotkanie inauguracyjne

16

mar

15:00
Sala sesyjna (dawny dom parafialny) - Kostrzyn, ul. Dworcowa 8
Posiedzenie Komisji rewizyjnej Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

16:00
Sala sesyjna (dawny dom parafialny) - Kostrzyn, ul. Dworcowa 8
Posiedzenie Komisji budżetu, środowiska i spraw komunalnych oraz Komisji rolnictwa, bezpieczeństwa i działalności gospodarczej Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

18

mar

16:00
Sala sesyjna (dawny dom parafialny) - Kostrzyn, ul. Dworcowa 8
Posiedzenie Komisji skarg, wniosków i petycji Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

21

mar

11:00
Sanniki
Bieg Słodka Mila

[ wszystkie ]

Sonda
Czy w Twoim zdaniem w Kostrzynie powstanie kryty basen?

ZDECYDOWANIE, burmistrz w końcu zadeklarował

RACZEJ TAK, tylko, że za kilka lat

NIE, skończy się tylko na słowach


Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: