Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ruszył nabór do szkół - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Ruszył nabór do szkół
02-02-2019 15:01   Janusz Ludwiczak
W piątek ruszył nabór do klas pierwszych szkół podstawowych w całej gminie oraz do przedszkola miejskiego "Jacek i Agatka" w Kostrzynie.

Nabór do Przedszkola Miejskiego "Jacek i Agatka" w Kostrzynie oraz do klas pierwszych szkół podstawowych w Brzeźnie, Czerlejnie, Gułtowach, Iwnie, Siekierkach oraz do SP1 i SP2 w Kostrzynie potrwa do 15 marca.

Wnioski o przyjęcie do placówki wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów branych pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym rodzice lub opiekunowie prawni mogą składać w sekretariatach w wybranej placówce oświatowej.

W dalszej kolejności od 18 do 29 marca nastąpi weryfikacja zgłoszeń przez komisję rekrutacyjną wniosków o przyjęcie do przedszkola lub szkoły podstawowej.

Rodzice przedszkolaków i pierwszoklasistów o przyjęciu do danej placówki dowiedzą się w kwietniu. Jeśli dziecko nie zostanie przyjęte 16 kwietnia ruszy nabór uzupełniający.

W poprzednim roku szkolnym naukę w klasach pierwszych szkół podstawowych rozpoczęło w sumie 162 dzieci, z czego najwięcej bo aż 58 w Szkole Podstawowej nr 1 im. Ewerysta Estkowskiego w Kostrzynie. W sumie do wszystkich siedmiu szkół na terenie gminy uczęszcza 1885 uczniów.

ZOBACZ TAKŻE: Informator » Szkoły i przedszkola


R E K L A M A

Komentarze (2)

07-03-2019 23:39:10
Mikołaj
Wiceburmistrz W. Biskupski odpowiedzialny za politykę oświatową w gminie obiecuje, że wkrótce. Ponoć w 2020 roku. Co o tym sądzicie?
02-02-2019 15:39:26
Mnm
Kiedy będzie wybudowane nowe przedszkole kolo orlika ?

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

paź

15:30
KOSTRZYN, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Ewarysta Estkowskiego, ul. Piasta 1
Liga Tenisa Stołowego

16:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Posiedzenie Komisji oświaty, kultury i sportu
► porządek obrad

24

paź

16:30
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
XIV sesja (zwyczajna) Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

25

paź

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi dla potrzebujących krew
w godz. 8:30-14:30

26

paź

KOSTRZYN, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Rady Europy, ul. Powstańców Wielkopolskich 28a
"Sobota dla zdrowia" - bezpłatne badania profilaktyczne:
pomiar ciśnienia, badanie EKG, poziomu cukru we krwi, porady dietetyka, konsultacje neurologiczne i okulistyczne

[ wszystkie ]

Sonda
Czy jesteś zadowolony z wyniku wyborów?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: