Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Asp. sztab. Piotr Kubicz przejął obowiązki komendanta kostrzyńskiej policji - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Asp. sztab. Piotr Kubicz przejął obowiązki komendanta kostrzyńskiej policji
25-05-2023 08:46   Janusz Ludwiczak
Podkomisarz Krzysztof Kliński nie jest już komendantem Komisariatu Policji w Kostrzynie. Obowiązki komendanta przejął asp. sztab. Piotr Kubicz, który przez prawie 18 lat pełnił już służbę w kostrzyńskim komisariacie, w zespole kryminalnym.

Decyzją Komendanta Miejskiego Policji w Poznaniu podkomisarz Krzysztof Kliński w ubiegłym tygodniu został przeniesiony do Komisariatu Policji w Swarzędzu.

Pełniącym obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Kostrzynie został mianowany aspirant sztabowy Piotr Kubicz, który od października 2021 r. pracował w Komendzie Miejskiej Policji w Poznaniu, a wcześniej przez 18 lat pełnił służbę w zespole kryminalnym Komisariatu Policji w Kostrzynie.

To nie jedyne zmiany. Na emeryturę odszedł kierownik Ogniwa Prewencji kostrzyńskiej policji, asp. sztab. Sławomir Majchrzak. Zastąpił go mł. asp. Tomasz Grześkowiak.


Komentarze (8)

01-08-2023 19:07:36
Kp
W kp Kostrzyn zawsze był burdel nic nowego a jeszcze dostają nagrody za najlepszy komisariat
02-06-2023 20:33:50
Małgorzata
Prawdziwy stróż prawa nie boi się przestępców, to oni go się boją. Nie ukrywa przestępców tylko ich wykrywa. Pokładamy nadzieję w nowym Komendancie, niech się nie poddaje, będzie uczciwa porządna służba będą i sukcesy.
02-06-2023 13:07:10
Anonin
czy to czasem nie ma związku z ukrywaniem Przestępcy drogowego (motocyklisty) przez pana krzysztofa k. ??
02-06-2023 06:43:58
Mateusz
Komendancie życzymy wielu sukcesów, będą potrzebne.
01-06-2023 19:57:04
Robert
Od razu proponuje zabrać się za ulice warszawska tam nie ma ograniczeń prędkości aż strach przejść przez pasy
29-05-2023 15:16:53
GRATULACJE
Gratulacje dla Pana Komendanta asp.sztab. Piotra Kubicza. Składam na Pana ręce serdeczne gratulacje z tytułu powołania na stanowisko Komendanta Komisariatu Policji w Kostrzynie. Z tej okazji życzę Panu wielu dalszych sukcesów, które był licznie doceniane i nagradzane za niesioną przez Pana pomoc tym, którzy tej pomocy potrzebowali. Życzę również satysfakcji z pełnionej służby i pomyślności w życiu osobistym.
26-05-2023 19:53:32
Szeryf
Nowy Sheriff w mieście :) Miejmy nadzieję, że się sprawdzi i zacznie ograniczać patologię i dbać o porządek zgodny z prawem. Trzymamy kciuki!
26-05-2023 05:39:45
Powodzenia trzymamy kciuki
Gratulacje! W naszej gminie jest sporo problemów do poprawy aby żyło się bezpieczniej. Warto aby nowy Komendant skupił się na realnej pomocy obywatelom a nie na PR. Jak ludzie będą widzieli poprawę to może trochę wróci zaufanie do policjantów i przyjdą prawdziwe sukcesy a nie PR-awowe. Gmina potrzebuje nowego Szefa policji z świeżym i aktywnym podejściem do egzekwowania prawa i porządku. Liczymy, że szybko będzie widać zmiany na lepsze. Wystarczy wsłuchać się w głos obywateli i zacząć działać. Powodzenia Panie Komendancie! Liczymy na Pana.

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

wrz

11:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - GKS Dopiewo

12:00
GUŁTOWY, boisko ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - Unia II Swarzędz

25

wrz

19:00
GWIAZDOWO, świetlica wiejska
Zebranie wiejskie Sołectwa Jagodno
- uchwalenie Funduszu Sołeckiego na 2024 r.

26

wrz

18:30
SKAŁOWO, bar
Zebranie wiejskie Sołectwa Skałowo
- uchwalenie Funduszu Sołeckiego na 2024 r.

19:30
SIEKIERKI WIELKIE, świetlica wiejska
Zebranie wiejskie Sołectwa Siekierki
- uchwalenie Funduszu Sołeckiego na 2024 r.

[ wszystkie ]

Sonda
Kogo poprzesz w wyborach parlamentarnych 15 października?

lista 1 – Bezpartyjni Samorządowcy

lista 2 – Trzecia Droga

lista 3 – Nowa Lewica

lista 4 – Prawo i Sprawiedliwość

lista 5 – Konfederacja

lista 6 – Koalicja Obywatelska

nie wezmę udziału w wyborach


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: