Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W Czerlejnku rozbito gang narkotykowy - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
W Czerlejnku rozbito gang narkotykowy
02-11-2022 16:51   Janusz Ludwiczak
Na jednej z posesji w Czerlejnku policjanci zatrzymali trzech mężczyzn, którzy posiadali ponad 40 kilogramów krzaków marihuany, a także pistolety pneumatyczne, paralizator elektryczny, pałkę teleskopowa i kradzione tablice rejestracyjne. W mieszkaniu u jednego ze sprawców policjanci znaleźli też amfetaminę i kryształy – narkotyki były przygotowane do sprzedaży.

Do rozbicia gangu narkotykowego doszło w miniony piątek, 28 października ok. godz. 21.

– Policjanci kryminalni Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu wraz z funkcjonariuszami Komisariatu Policji w Kostrzynie zatrzymali trzech mężczyzn podejrzanych o posiadanie ponad 40 kilogramów krzaków marihuany. Mężczyźni przywieźli narkotyki na posesję jednego z nich. Tam marihuana miała być wysuszona i przygotowana do dalszej sprzedaży. Sprawcy narkotyki przewozili dwoma samochodami. Przy mężczyznach zabezpieczono dwa pistolety pneumatyczne, paralizator elektryczny, pałkę teleskopowa i kradzione tablice rejestracyjne – wyjaśnia komisarz Krzysztof Kliński, komendant Komisariatu Policji w Kostrzynie.

Policjanci zatrzymali również 9 telefonów komórkowych i zabezpieczyli gotówkę w wysokości 5 tys. zł.

– U jednego z mężczyzn, który mieszka we Wrześni podczas przeszukania mieszkania znaleziono 650 gram marihuany w 7 paczkach przygotowanych do dalszej sprzedaży, a także 50 gram kryształów i 320 gram amfetaminy w białym proszku. Miał tez w domu wagę elektroniczną i tzw moździerze do rozdrabniania narkotyków – dodaje kom. Krzysztof Kliński.

Wśród zatrzymanych jeden z nich jest mieszkańcem Kostrzyna, drugi pochodzi z terenu gminy, a trzeci jest mieszkańcem Wrześni. Wszyscy zostali aresztowani na trzy miesiące. Grozi im kara do 3 lat więzienia.


Komentarze (5)

06-11-2022 07:38:58
Zorro
Pan Max11 oraz Pan X będą następni, już niedługo.
05-11-2022 10:16:06
MMG
Szkoda chłopaka z stawnej . A" mieszkaniec z Czerlejnka " masz rację tam jest niebezpieczne jeszcze bo trzech kolegów jego najlepszych zostało a każdy z nich nie lepszy
04-11-2022 16:26:04
Mieszkaniec.Czerlejnko
Czerlejnko bardzo spokojna Wieś a tu co no proszę. Powinno być wiecej monitoringu niż świetlica wiejska. Raz byłem świadkiem takiego przekrętu zgaszone światła w samochodzie oświecenie latarkami dwie osoby na stawnej i na polu strach wyjść tylko chodzić z bronią palną.
03-11-2022 11:34:14
X
Wszystkich nas nie zatrzymiom. PDW. Zleci rach ciach
02-11-2022 19:09:32
Max11
Pdw trzymajcie się wariaty
Aktualności
Niezapominajka
05

gru

GUŁTOWY, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fidlera ul. Średzka 8
Kiermasz Bożonarodzeniowy
w godz. 16:30-18:00

08

gru

19:30
Kino "Lemoniada", Parafia Błog. Jolanty Kostrzyn, ul. Prymasa Wyszyńskiego 14a
Spotkanie autorskie z Agnieszką Graj – autorką książki „Najdalszy Zakątek Miłości”.

09

gru

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Rockowe Andrzejki na rzecz Jakuba Czubaka

10

gru

KOSTRZYN, Rynek
Jarmark Bożonarodzeniowy
w godz. 16:00-20:00

11

gru

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Znakowanie rowerów
w godz. 15:00-18:00

[ wszystkie ]

Sonda
Czy będziesz korzystać z lodowiska, które powstaje przy ul.Powstańców Wielkopolskich w Kostrzynie?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: