Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

W farze zabrzmią "barokowe miniatury zapomnianych mistrzów" - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
W farze zabrzmią "barokowe miniatury zapomnianych mistrzów"
24-09-2022 12:38   Janusz Ludwiczak
Wieczorem w kościele św. Apostołów Piotra i Pawła w Kostrzynie odbędzie się koncert w ramach Festiwalu Na Gotyckim Szlaku w Polsce Zachodniej. Zespół {oh!} Trio zaprezentuje "Barokowe miniatury zapomnianych mistrzów".

Po Nowym Mieście nad Wartą, Dusznikach Wielkopolskich i Dolsku przyszedł czas na Kostrzyn. W sobotę o godz. 19:00 w kostrzyńskiej farze odbędzie się koncert w ramach Festiwalu Na Gotyckim Szlaku w Polsce Zachodniej.

– Festiwal ma na celu prezentowanie muzyki dawnej w jej naturalnym otoczeniu, a zarazem zapraszanie melomanów do odwiedzenia mało znanych zabytków gotyckich – wyjaśnia Anna Budzyńska, prezes Fundacji Świat Możliwości.

Dziś o godz. 19:00 wystąpi zespół {oh!} Trio, który zaprezentuje "Barokowe miniatury zapomnianych mistrzów".

– Będzie to wyjątkowy koncert muzyki dawnej. Wykonawcami koncertów są najwybitniejsze polskie zespoły, zajmujące się wykonawstwem historycznym – dodaje Anna Budzyńska.

Organizagtorem koncertu jest Fundacja Świat Możliwości. Wstęp wolny.


Zapowiedzi nadchodzących wydarzeń można znaleźć jak zawsze w naszej niezapominajce" na stronie: www.niezapominajka.infokostrzyn.pl.


Fot: mat.org.

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne, obraźliwe oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści. Pamiętaj, nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych i zabezpieczamy w przypadku ewentualnego postępowania policji lub prokuratury. Dodając opinię akceptujesz powyższy regulamin.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
31

maj

17:00
Biblioteka Publiczna, Kostrzyn ul. Poznańska 24
"Wyspy kanaryjskie znane, a może nieznane" - spotkanie z kapitanem jachtowym Jackiem Podgórskim

03

cze

GUŁTOWY, boisko ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - Hetman Orchowo

SIEKIERKI - boisko, ul. Szkolna
Festyn rodzinny

04

cze

16:00
BRZEŹNO, boisko ul. Długa 9
Maratończyk Brzeźno - Koziołek Poznań

17

cze

15:00
KOSTRZYN, Parafia Błog.Jolanty, ul. Prymasa Wyszyńskiego 14a
Festyn Bajkowy
• tor przeszkód XXL
• foodtrucki
• bajeczne konkurencje
• koncerty i potańcówka
• loteria fantowa z biletami do Energylandii

[ wszystkie ]

Sonda
Czy powinna powstać gminna farma fotowoltaiczna? ►więcej

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: