Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Urząd gminy zamknięty dla mieszkańców – 12 pracowników zakażonych Covid-19 - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Urząd gminy zamknięty dla mieszkańców – 12 pracowników zakażonych Covid-19
23-03-2021 00:29   Janusz Ludwiczak
Przynajmniej do końca tygodnia nieczynny będzie Urząd Miejski w Kostrzynie. Powodem takiej sytuacji jest wykrycie wirusa Covid-19 u 12 pracowników. 15 osób, które miało kontakt z zakażonymi zostało skierowane na kwarantannę i pracę zdalną.

– 12 pracowników Urzędu Miejskiego w Kostrzynie ma wynik dodatni na obecność koronawirusa. Obecnie osoby te przebywają na izolacji. Żadna z osób zakażonych nie wymaga hospitalizacji. Ponadto 15 osób, które miały kontakt w ostatnim tygodniu z osobami zakażonymi skierowane zostały na pracę zdalną – poinformował w poniedziałek Szymon Matysek, burmistrz gminy Kostrzyn.

Przynajmniej do końca tygodnia, czyli do piątku, 26 marca Urząd Miejski w Kostrzynie nie będzie przyjmował interesantów. Mieszkańcy mogą kontaktować się telefonicznie pod numerem 61 817 85 65, mailowo: um@kostrzyn.wlkp.pl bądź za pośrednictwem platformy ePUAP.

Dostępne jest biuro podawcze w okienku przy wejściu do urzędu. Korespondencję można pozostawiać również w skrzynce usytuowanej na budynku kostrzyńskiego ratusza.


Komentarze (5)

23-03-2021 16:00:29
.:.
Hej antycovidowcy - nie wzywajcie karetki dla zakażonych bliskich! W Poznaniu już 400 statystów (jak ich nazywa pewna celebrytka-idiotka) leży na Szwajcarskiej i kolejnych nie przyjmują...
23-03-2021 13:55:40
Normalny
Czy wy - antycovidowcy - macie klapki na oczach? Naprawdę nie widzicie tego, co się dzieje w szpitalach covidowych? Nie potraficie znaleźć w sieci relacji ludzi, którzy ledwo uszli z życiem? Nie czytaliście apeli lekarzy i pielęgniarek, którzy są na pierwszej linii walki z wirusem? Nie znacie nikogo, kto umarł z powodu covida? Pewnie macie to gdzieś, ponieważ ważniejsze jest to, że wasz biznes cierpi z powodu ograniczeń?! Nie ma co dyskutować z ludźmi, którzy covida przyrównują do przeziębienia... albo cieszą się, że go mieli, ponieważ teraz lżej grypę przejdą. Może wasze apele o "zacznijcie żyć jak dawniej" skierujecie do całego świata, bo w Polsce ich jakoś nie słyszą?!
23-03-2021 08:25:16
antyFilip
widać nie masz innych argumentów jak "zgłoś się na wolontariusza". Szczerze współczuję tych kilku osób. Jesteś wyjątkowy, ciekawe kiedy napiszą o tobie w gazetach
23-03-2021 06:04:38
Filip
@Antycovidian: To polecam Ci zgłosić się na wolontariusza do szpitala covidowego, zobaczysz sobie pacjentów jak łatwo przechodzą "grypę"... wtedy się wypowiadaj... Ja już pochowałem kilka osób, które zmarły z powodu Covid-19.
23-03-2021 01:34:23
Antycovidian
A ilu pracowników urzędu gminy było w tym roku chorych na grypę? Ja we wrześniu ubiegłego roku byłem chory na tego covida i się cieszę bo teraz już nie biorą mnie żadne przeziębienia,ani inne grypopodobne choroby jak to bywało w poprzednich latach. Ludzie przestańcie panikować i zacznijcie żyć jak dawniej!!!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

wrz

11:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - GKS Dopiewo

12:00
GUŁTOWY, boisko ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - Unia II Swarzędz

25

wrz

19:00
GWIAZDOWO, świetlica wiejska
Zebranie wiejskie Sołectwa Jagodno
- uchwalenie Funduszu Sołeckiego na 2024 r.

26

wrz

18:30
SKAŁOWO, bar
Zebranie wiejskie Sołectwa Skałowo
- uchwalenie Funduszu Sołeckiego na 2024 r.

19:30
SIEKIERKI WIELKIE, świetlica wiejska
Zebranie wiejskie Sołectwa Siekierki
- uchwalenie Funduszu Sołeckiego na 2024 r.

[ wszystkie ]

Sonda
Kogo poprzesz w wyborach parlamentarnych 15 października?

lista 1 – Bezpartyjni Samorządowcy

lista 2 – Trzecia Droga

lista 3 – Nowa Lewica

lista 4 – Prawo i Sprawiedliwość

lista 5 – Konfederacja

lista 6 – Koalicja Obywatelska

nie wezmę udziału w wyborach


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: