Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Urząd gminy zamknięty dla mieszkańców – 12 pracowników zakażonych Covid-19 - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Urząd gminy zamknięty dla mieszkańców – 12 pracowników zakażonych Covid-19
23-03-2021 00:29   Janusz Ludwiczak
Przynajmniej do końca tygodnia nieczynny będzie Urząd Miejski w Kostrzynie. Powodem takiej sytuacji jest wykrycie wirusa Covid-19 u 12 pracowników. 15 osób, które miało kontakt z zakażonymi zostało skierowane na kwarantannę i pracę zdalną.

– 12 pracowników Urzędu Miejskiego w Kostrzynie ma wynik dodatni na obecność koronawirusa. Obecnie osoby te przebywają na izolacji. Żadna z osób zakażonych nie wymaga hospitalizacji. Ponadto 15 osób, które miały kontakt w ostatnim tygodniu z osobami zakażonymi skierowane zostały na pracę zdalną – poinformował w poniedziałek Szymon Matysek, burmistrz gminy Kostrzyn.

Przynajmniej do końca tygodnia, czyli do piątku, 26 marca Urząd Miejski w Kostrzynie nie będzie przyjmował interesantów. Mieszkańcy mogą kontaktować się telefonicznie pod numerem 61 817 85 65, mailowo: um@kostrzyn.wlkp.pl bądź za pośrednictwem platformy ePUAP.

Dostępne jest biuro podawcze w okienku przy wejściu do urzędu. Korespondencję można pozostawiać również w skrzynce usytuowanej na budynku kostrzyńskiego ratusza.


Komentarze (5)

23-03-2021 16:00:29
.:.
Hej antycovidowcy - nie wzywajcie karetki dla zakażonych bliskich! W Poznaniu już 400 statystów (jak ich nazywa pewna celebrytka-idiotka) leży na Szwajcarskiej i kolejnych nie przyjmują...
23-03-2021 13:55:40
Normalny
Czy wy - antycovidowcy - macie klapki na oczach? Naprawdę nie widzicie tego, co się dzieje w szpitalach covidowych? Nie potraficie znaleźć w sieci relacji ludzi, którzy ledwo uszli z życiem? Nie czytaliście apeli lekarzy i pielęgniarek, którzy są na pierwszej linii walki z wirusem? Nie znacie nikogo, kto umarł z powodu covida? Pewnie macie to gdzieś, ponieważ ważniejsze jest to, że wasz biznes cierpi z powodu ograniczeń?! Nie ma co dyskutować z ludźmi, którzy covida przyrównują do przeziębienia... albo cieszą się, że go mieli, ponieważ teraz lżej grypę przejdą. Może wasze apele o "zacznijcie żyć jak dawniej" skierujecie do całego świata, bo w Polsce ich jakoś nie słyszą?!
23-03-2021 08:25:16
antyFilip
widać nie masz innych argumentów jak "zgłoś się na wolontariusza". Szczerze współczuję tych kilku osób. Jesteś wyjątkowy, ciekawe kiedy napiszą o tobie w gazetach
23-03-2021 06:04:38
Filip
@Antycovidian: To polecam Ci zgłosić się na wolontariusza do szpitala covidowego, zobaczysz sobie pacjentów jak łatwo przechodzą "grypę"... wtedy się wypowiadaj... Ja już pochowałem kilka osób, które zmarły z powodu Covid-19.
23-03-2021 01:34:23
Antycovidian
A ilu pracowników urzędu gminy było w tym roku chorych na grypę? Ja we wrześniu ubiegłego roku byłem chory na tego covida i się cieszę bo teraz już nie biorą mnie żadne przeziębienia,ani inne grypopodobne choroby jak to bywało w poprzednich latach. Ludzie przestańcie panikować i zacznijcie żyć jak dawniej!!!
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

sie

Sanniki
Festyn rodzinny
- euro bungee, eliminator, rowery piwne, grill, grochówka, ciasta, napoje
od godz. 16:00 do późnego wieczora

14

sie

Gułtowy
Qultowe Gułtowy
- msza odpustowa na cmentarzu, ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i 75-lecie OSP, Raper "Bisek" i Sławomir "Rusek" Urbaniak & Josza, Strefa Zera, zabawa taneczna

15

sie

15:00
Gułtowy
Qultowe Gułtowy
- Biesiada Kasztelańska na rockową nutę

16

sie

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Znakowanie rowerów
w godz. 15:00-18:00

19

sie

Siedleczek
II bieg do nocy - Biegowe Grand Prix Gminy Kostrzyn

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie w tym roku spędzisz wakacje/urlop?

nad morzem

nad jeziorem

w górach

za granicą

w innym dużym mieście

nigdzie nie wyjadę – za drogo

w pracy - nie mam urlopu


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: