Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Marsjanie kontra Wenusjanki {►FILM} - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Marsjanie kontra Wenusjanki {►FILM}
09-03-2021 01:29   Janusz Ludwiczak
Z okazji Dnia Kobiet i Dnia Mężczyzn Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury przygotował "potyczki damsko-męskie".

W "potyczkach damsko-męskich" zmierzyły się Wenusjanki, wśród których znalazły się: radna Beata Jankowiak, a także panie: Bogumiła Maleta, Elżbieta Mielcarek z Kostrzyńskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku i Danuta Walkowiak. Ich przeciwnikami byli Marsjanie: burmistrz Szymon Matysek wraz ze swoim zastępcą Waldemarem Biskupskim, przewodniczący rady gminy Grzegorz Banaszak oraz Łukasz Szał z Wydziału Oświaty, Promocji i Sportu Urzędu Miejskiego w Kostrzynie.

– Przez długie lata nasza Kostrzynianka każdego 8 marca pękała w szwach, goszcząc w swoich murach piękne Kostrzynianki, które gromadziły się tutaj aby wspólnie świętować Dzień Kobiet. I tu od razu rodzi się pytanie, co w tym czasie robili panowie? Ale może nie drążmy tego tematu… Jednak aby tradycji stało się zadość zaprosiliśmy grupę pięknych pań i przystojnych facetów, aby spróbowali przekonać naszych widzów ile prawdy jest w powiedzeniu, że "kobiety są z Wenus, a mężczyźni z Marsa". Kiedy bardziej im po drodze, a kiedy drogi się im rozmijają – powiedział na początku "potyczek" Robert Krukowski, który poprowadził program.

Uczestnicy turnieju musieli wziąć udział w kilku konkurencjach. Na początek panie musiały odpowiedzieć na pytanie co to jest butonierka, zaś panowie wymienić cztery kosmetyki do make up-u.

W zadaniach praktycznych drużyna Marsjan musiała w ciągu trzech minut ubić ręcznie pianę z białek czy przyszyć dwa guziki, zaś Wenusjanki miały za zadanie odkręcić i zakręcić butelkę wody za pomocą klucza francuskiego oraz wkręcić śrubki.

Muzyczną oprawę wydarzenia zapewnił występ finalisty programu "Mam Talent", Tomasza Grdenia.


Fot: MGOK/mat.org.

Komentarze (3)

08-03-2021 23:08:43
#
Burmistrz wiążący radnej krawat (zadanie polegało, na zawiązaniu krawata przez kobietę) i unik kamery na tę sytuację oraz zaliczenie zadania ze skórką jabłka mimo, że ta burmistrza nie była w całości świadczy, że nawet bawić nie potrafią się bez maskarady. Plus za Banaszaka w czapeczce :D
08-03-2021 22:09:38
Widz
Nawet tu, w programie z założenia rozrywkowym, widać było że są równi i równiejsi.
08-03-2021 20:42:15
Grosik
Bardzo dobrze udała się ta impreza. Obie strony stanęły na wysokości zadania. Trochę się pośmiałem i zobaczyłem "władze" naszego miasta z innej, bardzo sympatycznej strony. Pozdrawiam.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
02

lip

SIEKIERKI, Skwer im. Powstańców Wielkopolskich
Festyn "Powitanie lata"
od godz. 17:00

07

lip

10:00
KOSTRZYN, Park Miejski, ul.Warszawska/Dworcowa/Ogrodowa
II Kostrzyński Bieg Kolorów dla dzieci

08

lip

Gułtowy
Gułtowskie Potyczki Poetów

14

lip

10:00
SIEKIERKI - boisko, ul. Szkolna
Bieg kolorów

27

lip

IWNO, Stara Cegielnia
Dziki bieg w polu - Biegowe Grand Prix Gminy Kostrzyn

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie w tym roku spędzisz wakacje/urlop?

nad morzem

nad jeziorem

w górach

za granicą

w innym dużym mieście

nigdzie nie wyjadę – za drogo

w pracy - nie mam urlopu


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: