Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Przejazd kolejowy na Grunwaldzkiej aż do 12 grudnia będzie zamknięty. Autobusy pojadą objazdami - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Przejazd kolejowy na Grunwaldzkiej aż do 12 grudnia będzie zamknięty. Autobusy pojadą objazdami
02-12-2018 21:47   Janusz Ludwiczak
Od poniedziałku aż do 12 grudnia zamknięty będzie przejazd kolejowy w ciągu ulicy Grunwaldzkiej. Objazdem wzdłuż drogi ekspresowej S5 i ulicą Powstańców Wielkopolskich pojadą autobusy linii nr 462, 463 i 464.

"Z uwagi na zamknięcie przejazdu kolejowego na ul. Grunwaldzkiej w Kostrzynie w dniach 3-12.12.2018 r. przystanek autobusowy „Grunwaldzka/Kwiatowa” nie będzie obsługiwany przez Kostrzyńską Komunikację Publiczną (KKP). W związku z powyższym pasażerowie linii 462 i 464 muszą korzystać z przystanku autobusowego na ul. Warszawskiej przy PKP. Za powstałe utrudnienia przepraszamy" – informuje Urząd Miejski w Kostrzynie.

Kostrzyński magistrat zapomniał jednak poinformować również o zmianie trasy autobusu linii nr 463, który również pojedzie wzdłuż drogi ekspresowej S5 i dalej ulicą Powstańców Wielkopolskich.

– Dla linii 463 też zaplanujemy objazd wzdłuż S5. Zawieszony będzie przystanek "Grunwaldzka/Kwiatowa" – tłumaczy nam Marcin Matuszewski, specjalista ds. Transportu Publicznego Urzędu Miejskiego w Kostrzynie.

A więc od poniedziałku do 12 grudnia autobusy linii nr 462, 463 i 464 będą jeździć objazdem:
... – Czerlejno – Jesionowa – Czerlejno – Jesionowa – wiadukt nad S5 – droga wewnętrzna wzdłuż drogi ekspresowej S5 – węzeł Strumiany – Powstańców Wielkopolskich – Średzka – Warszawska – KOSTRZYN PKP

Nieczynny będzie przystanek "Grunwaldzka/Kwiatowa" na ul. Grunwaldzkiej w Kostrzynie.

Zmiany czekają również kierowców. Objazd wyznaczono podobnie jak dla autobusów Kostrzyńskiej Komunikacji Publicznej od ulicy Jesionowej (zjazd od strony północnej za wiaduktem nad S5), drogą wewnętrzną prowadzącą wzdłuż S5 do węzła Strumiany i dalej przez Powstańców Wielkopolskich i Średzką.

Zmotoryzowanym proponujemy również korzystanie z ulic osiedla Grunwaldzkiego i Andrzejewa (np. ulicą Wiosny Ludów) i dalej przez Kórnicką i Warszawską.

Dodajmy, że do środy 5 grudnia z powodu remontu zamknięty jest przejazd kolejowy w Siedlcu. Objazd wyznaczono drogą gminną z Siedlca przez Sokolniki do skrzyżowania z drogą 2443P (relacji Czerlejno - Trzek - Klony - Gułtowy). Kierowcom proponujemy również objazd przez Gułtowy lub drogą ekspresową S5.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Przejazd kolejowy w Siedlcu przez tydzień będzie zamknięty

ZOBACZ TAKŻE: Zakończył się remont przejazdu na Powstańców Wielkopolskich. Autobusy "465" wróciły na swoją trasę

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym. Wyślij e-mail redakcja@infokostrzyn.pl lub wypełnij formularz na naszej stronie.
KOSTRZYN KONT@KT – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
24

wrz

11:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - GKS Dopiewo

12:00
GUŁTOWY, boisko ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - Unia II Swarzędz

25

wrz

19:00
GWIAZDOWO, świetlica wiejska
Zebranie wiejskie Sołectwa Jagodno
- uchwalenie Funduszu Sołeckiego na 2024 r.

26

wrz

18:30
SKAŁOWO, bar
Zebranie wiejskie Sołectwa Skałowo
- uchwalenie Funduszu Sołeckiego na 2024 r.

19:30
SIEKIERKI WIELKIE, świetlica wiejska
Zebranie wiejskie Sołectwa Siekierki
- uchwalenie Funduszu Sołeckiego na 2024 r.

[ wszystkie ]

Sonda
Kogo poprzesz w wyborach parlamentarnych 15 października?

lista 1 – Bezpartyjni Samorządowcy

lista 2 – Trzecia Droga

lista 3 – Nowa Lewica

lista 4 – Prawo i Sprawiedliwość

lista 5 – Konfederacja

lista 6 – Koalicja Obywatelska

nie wezmę udziału w wyborach


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: