Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

"Niech usłyszą na całym świecie nasz krzyk w powiecie" – będzie protest ulicami Kostrzyna - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
"Niech usłyszą na całym świecie nasz krzyk w powiecie" – będzie protest ulicami Kostrzyna
16-11-2020 12:12   Janusz Ludwiczak
Na godz. 18 w Kostrzynie, ale również w Pobiedziskach, Swarzędzu, Kleszczewie, Kórniku i wielu innych gminach zapowiedziano kolejny protest przeciwko decyzji Trybunału Konstytucyjnego dotyczącego zakazu aborcji.

– Ruszamy z kolejnym wyjazdem na ulice powiatu - nasz protest będzie mieć formułę przejazdu samochodami. Wystawiamy swoje transparenty (przez okna) i głośno akcentujemy swoją obecność. Planujemy wspólny powolny przejazd głównymi uliczkami miasteczek. informują organizatorki Strajku Kobiet.

W Kostrzynie protest ma rozpocząć się o godz. 18:00. Samochody mają wyjechać z okolic dworca i Parku Miejskiego, następnie protestujący z niewielką prędkością mają przejechać ulicą Warszawską, Średzką, Rynkiem, Poznańską, Półwiejską z powrotem na Warszawską. Protest ma potrwać ok. godziny.

Podobny protest zapowiedziano w Kórniku, Swarzędzu, Pobiedziskach, Kleszczewie i innych gminach powiatu poznańskiego.

W całej Polsce trwają protesty, po tym jak 22 października Trybunał Konstytucyjny uznał, że przepis pozwalający na dokonanie aborcji ze względu na wady genetyczne płodu jest niezgodny z polską Konstytucją. Aborcja jest dalej możliwa, gdy ciąża stanowi zagrożenie dla życia lub zdrowia kobiety ciężarnej i gdy zachodzi uzasadnione podejrzenie, że ciąża powstała w wyniku czynu zabronionego.


Na zdjęciach protest w Kostrzynie, który odbył się pod koniec października
Fot: Janusz Ludwiczak/archiwum InfoKostrzyn.pl

ZOBACZ TAKŻE: "Mamy dość! Jesteśmy wściekłe" – protestowali przeciwko wyrokowi Trybunału {►FILM, ◎ZDJĘCIA}

Komentarze (69)

23-11-2020 20:48:22
@do mieszkaniec
Aha, argumentów nie mam to nazwę cię trolem albo najlepiej anonimowym hejterem ? ;)
23-11-2020 17:10:11
Do Mieszkaniec i speedy
Panowie, metoda na trola (@speedy) jest prosta - trzeba go przestać karmić. Sam odejdzie :-)
23-11-2020 16:14:58
@speedy
Ależ slowly...mi nie przeszkadza, że myślisz inaczej niż ja. Wręcz przeciwnie, bardzo mnie to cieszy. I pewnie zaskoczę cię pisząc, że rząd PIS jest do zmiany. Problem w tym, że nie ma na kogo, hehe. A ty tego nie rozumiesz, albo zrozumieć nie chcesz. I nie chodzi o wymienianie 20 "zasług" tej czy tej partii. Chodzi o to, że nigdy z kołchozu nie wyszlismy. Po radzieckim kołchozie nastał francusko-niemiecki. Majątek rozsprzedano, winnych nigdy nie rozliczono a tacy jak ty czy ja mają na to wszystko robić. Kleisz choć odrobinę ? Dostałeś Internet i wrzeszcxysx w internecie zamiast zająć się tym czym możesz, czyli pilnowaniem choćby wydatków w twoim gminnym budżecie. Wiesz chociaż ile ci roku życia rzucasz do tego budżetu ze swoich podatków ?
23-11-2020 15:06:46
speedy
PS: Jeszcze w jednym temacie - 5 osób będzie mogło być tylko na Wigilii... nadal sądzisz, że PiS to dobra zmiana???
23-11-2020 13:43:41
speedy
@speedy: Nie umiesz czytać? Zakończyłem z tobą dyskusję. Ale w dalszym ciągu nie wymieniłeś mi przynajmniej 20 sukcesów obecnych rządów... Skoro tak przeszkadzają Ci osoby, które myślą inaczej, mają dość obecnych rządów. Proszę - 20 zalet PiS... Nie wiesz, to skończ już, przede wszystkim obrażać mnie i osoby, które mają dość PiS.
23-11-2020 13:14:02
MIESZKANIEC
Tak czytam te komentarze a już w szczególności tych anty-PIS to jest to bardzo smutne. Niech chociaż jedna osoba z tego tłumu co idzie - powie co by zrobiła żeby było lepiej obojetnie w jakiej dziedzinie. Dzisiaj usłyszałem, że dzisiaj jest źle bo rząd poluzował w maju - ŚMIESZNE. Nie jestem zwolennikiem PIS-u ale PO itd. nic innego by nie myslili a już mnie znudziło ciągłe narzekanie przeciwko ale jak widać dużo ludzi woli narzekać. Niech kazdy powie z tłumu jakie ma rozwiazanie - nie masz to idz do domu. Może bardziej pisze o Wirusie ale naprawde ważniejsze w tej chwili jest aby nie dzielić bo cała gospodarka ucierpi ale niestety nie przez PIS. To dotyka całej Europy i u nas nie bedzie wyjatku odczujemy to - dlatego uwazam ze dodatkowe emocje sa nie potrzebne.
22-11-2020 10:03:38
@speedy
Nie mając nic do powiedzenia nie otwieram ust, w przeciwieństwie do ciebie ;) a życia zamierzam uczyć się do śmierci. Bo zwyczajnie lubię się uczyć. Najgorsze co można zrobić to uznać, że się wie wszystko. I to nie tylko moje zdanie. Jest coś takiego jak praca u podstaw. Bez nastawienia na szybki, populistyczny efekt. Chcesz się przyłączyć ?
21-11-2020 18:03:46
do @speedy
i vice versa. Właśnie dałeś się poprowadzić jak dziecko i pokazałeś (a może pokazałaś), że nie masz nic do powiedzenia, oraz, że przyjmujesz błędne założenia. Ucz się dalej życia.
21-11-2020 09:22:31
@speedy
Swiat nie kręci się wokół ciebie. Co najwyżej sobie z ciebie zakpiłem. Tobie nie proponuję nic i tu się nic nie zmieniło. Albo załóż partie młodych, na te wybory za 3 lata. Powodzenia!
20-11-2020 22:02:30
Do @speedy
No dobrze, próbowałeś mnie obrazić, zamiast odpowiedzieć - nie udało ci się. Jeżeli nie emigracja to co? @speedy na króla? Nie uda ci się.
20-11-2020 21:09:01
@speedy
Nowe pokolenie...hehe, żeby dokonać zmian nie wystarczy dawać lajki na fejsbuniu i chodzić z parasolem po ulicy. A przy okazji akurat ja nigdzie nie chwalę PIS
20-11-2020 19:19:42
speedy
@: Wiedziałem, że nie wymienisz mi zalet PiS, to po co ich tak chwalisz?? Zmiana będzie, ale nie na Budkę, Kosiniaka-Kamysza, Czarzastego czy ja twierdzisz innego Bosaka. Idzie nowe pokolenie, które nie chce takiego kraju jaki jest teraz: ksenofobicznego, podzielonego, awanturującego się z całą Europą i nie tylko (Polska zadarła praktycznie ze wszystkimi). Na tym kończe z tobą dyskusję, bo w tobie tymbardziej nie widzę potencjału...
20-11-2020 18:50:41
Stąd
Moim zdaniem Polska Zachodnia już dawno powinna stanowić osobne państwo.Nie czuję żadnej wspólnoty z dawną Kongresówką,wysysają z nas tylko janosikowe i swoją mentalnością ciążą bardziej ku wschodowi.My we Wielkopolsce,Dolnym Śląsku i Pomorzu zdecydowanie bardziej identyfikujemy się z Europą Zachodnią.Oni są bardziej roszczeniowi,my raczej zorientowani na pracę.Powinniśmy już dawno oderwać się od Podlasia,Podkarpacia i innym czarnym dziurom.
20-11-2020 17:59:06
@speedy
Uroiłes sobie, że popieram rząd PIS, nie zamierzam więc niczego i udowadniać. Z resztą nie tylko z tego powodu. A co proponuje? Tobie nic, bo nie widzę w tobie potencjału. Ale nie martw się. Zmiany na lepsze będą też dotyczyć ciebie. Tylko zapamiętaj sobie, że nie będzie zmiana na lepsze zmiana Kaczyńskiego na Budkę czy Czarzastego albo innego Bosaka.
20-11-2020 17:40:06
***** ***
@Marta potwierdzam poprawność ortograficzną, @ Asia to słowo bezdyskusyjnie piszemy przez "ch" - inaczej niż popularny wraz jednosylabowy, gdzie wybór "H" nie jest tak oczywisty. @speedy perły przed rzucasz nacją +500; ta poczuła siłę jak chłoporobotnik w dawnych czasach. Mamy to, wykrzykują z kiełbasą za socjal w ręce. PiS i inni populiście wykorzystują brak elit, dajac leszkom, martom, darkom ( ale tez Piotrom, Pawłom, Marzenom, Beatom etc) poczucie intelektualnej równości społecznej. Wspólną to mamy ilość chromosomów, rozum kształtujemy sami. Polecam przy okazji zamienić słowo z obrońcami furt kościelnych, nie uwierzysz, że ktoś taki próbuje formułować myśli. Stad moja irytacja w stosunku do Polo-katolo: dyskutujcie sobie o ciele Chrystusa i baranka, moje zostawcie w spokoju.
20-11-2020 15:59:40
speedy
Wymienisz mi w końcu chociaż 20 zalet rządów PiS...? No to słucham...
20-11-2020 15:43:42
Do @speedy
Tylko się upewnię - proponujesz emigrację? Jakiś komkretny kraj?
20-11-2020 06:58:50
@speedy
Jednak nic nie zrozumiałeś. Miłego dnia
19-11-2020 22:37:04
speedy
Tak tak, TVP Info jest najbardziej rzetelne i wiarygodne. Ale ok skoro jesteś taki mądry chętnie wysłucham - co takiego ma w sobie PiS, że ich tak chwalisz. Proszę - wymień mi 20 pozytywów tych rządów
19-11-2020 21:34:18
@speedy
Czyli tak jak się spodziewałem. Twoja wiedza o polityce w Polsce kończy się na Faktach GW i komentarzach pod wpisami mecenasa Giertycha. A ja ci odpowiem. Nie ma nikogo, na kogo mógłbym oddać głos. PIS robi z ciebie durnia a PO i SLD czy jak tam nazywa się ta pseudo polska socjal liberalna demokracja kolesiów, robiły i będą robić. Za kolejne 6 lat będziesz darł papę jaki to zły będzie następny rząd. Chyba że media znów będą w jednym ręku jak za czasów PO. Obudź się. Nie mamy żadnej klasy politycznej. Od 30 lat wybierasz między dżumą a cholerą i naiwnie wierzysz, że masz na coś wpływ.
19-11-2020 19:43:19
speedy
Póki co niestety najbliższe wybory parlamentarne odbędą się dopiero za 3 lata, chyba, że rząd upadnie, PiS straci większość lub namiesza w konstytucji. Każdy będzie lepszy, kto będzie respektował prawo, nie będzie interpretował prawa pod siebie tylko dlatego, że ma większość, nie będzie narażał budżetu, sejmu traktował jak maszynkę, nie będzie dzielił ludzi na to że ktoś jest LGBT a ktoś jest Żydem. Naprawdę PiS przerabialiśmy już w latach 2005-2007, ludzie mają jednak krótką pamięć. Nie twierdzę, że za PO czy SLD było idealnie, ale na pewno nie było tak źle jak jest teraz. Kto będzie spłacał te długi za kilka lat? Nasi synowie, córki i wnuczęta... o ile jeszcze zostaną w tym kraju
19-11-2020 18:23:40
@speedy
No brawo. A kogo polecasz w wyborach ? Poleć mi na kogo zagłosować ?
19-11-2020 18:01:13
Marta
@Asia: Najpierw to może polecam słownik - chamstwo piszemy przez ch... I nie ma takiego słowa gupali. Rozumu na pewno się nie wyłańcza.
19-11-2020 17:54:11
speedy
Nudne to jest to wasze wychwalanie PiS bo daliście sie sprzedac za 500+ i 13-tke. Co ja proponuje? Nie jestem Jaroslawem Kaczynskim. Ale najprostszym rozwiazaniem sa wybory i podziękowanie tej wladzy. Szkoda, ze ludzie zapomnieli o rządach rej parti razem z LPR i Samoobroną w latach 2005-2007. I mam prawo narzekać to nie jest mój rząd, nic od nich nie dostahe tylko zapierdzielam na wasz socjal
19-11-2020 17:43:18
PPPP
@Pis iorek Nie rozumiesz człowieku że gospodarka tych wszystkich pisowskich socjali nie wytrzyma?
19-11-2020 16:32:48
@speedy
nudne to twoje narzekanie. Już raz padło pytanie, co proponujesz w zamian ? Pierwszy w kolejce do narzekania ostatni do działania ? Takie to łatwe, ponarzekać w internecie a potem dalej mam wszystko gdzieś, bo to mityczni "oni" są wszystkiemu winni. Poszukaj związku przyczynowo - skutkowego, wysil umysł zamiast tylko jęczeć
19-11-2020 15:18:21
Pis iorek
PIS daje, PO odbierało. Koniec kropka! Dzisiaj zabiera wam aby dać nam. Kiedyś PO zabierało nam aby dać wam. Przyroda... Póki co widać, że dzisiaj dostaje więcej osób niż kiedyś... Przekłada się to na wynik wyborczy i tego nie zmienicie wulgarnymi krzykami na ulicy. Ale ja was rozumiem - utraciliście przywileje to wyjecie!
19-11-2020 15:14:14
speedy
PS: Premier Morawiecki: >>>Cieszę się, że coraz mniej obawiamy się tego wirusa, tej epidemii i to jest dobre podejście, bo on jest w odwrocie. Już teraz nie trzeba się jego bać. Trzeba pójść na wybory tłumnie 12 lipca<<<. To jest najlepszy przykład tego rządu. PiS z Jarosławem na czele cofa nas do PRL, ba... stajemy się pomału drugą Białorusią...
19-11-2020 15:12:40
@speedy
Gdybym chciał wyliczyć grzechy "ekipy rudego" to pewnie trzeba by było zakupić dodatkowe miejsce na serwerze... Jeżeli ktoś nie wie o czym mówię - wyguglujcie: grzechy-platformy :)
19-11-2020 15:10:41
speedy
Nie jestem rządzącym, nie jestem politykiem. Po prostu stwierdzam fakty, PiS mocno pogrążył ten kraj, ale wiele osób jak ty, jest ślepych... bo co 500+, które już nie jest warte 500 zl, bo co 13-tka wpada do emeryturki? Pewnie powiesz PO kradło. A PiS nie kradnie? Afera za aferą... Teraz veto razem z Węgrami. Teraz co wielcy przyjaciele? Już nie Gruzja? Już nie Ukraina? Orban i tak zdradzi, a Europa tylko sie z nas wyśmiewa... Niemcy oferowali pomoc ws. covid - to ją PiSiory odrzuciły. Czechy nas nie lubią... Potrafimy zadzierać ze wszystkimi. Dobrze mawiał Piłdudski: kraj piękny, ale ludzie po****. No, ale coż witamy w RzeczPISpolitej
19-11-2020 14:53:52
@speedy
a zamiast wyliczanki z okopress czy innej GW może napiszesz co w zamian proponujesz ?
19-11-2020 11:54:42
speedy
2 mld na TVP, zmarnowane 68 mln zł na wybory Sasina, Misiewicz, słynne wieżowce Srebrna, import węgla z Rosji, wypadki SOP (biedny kierowca Seicento, cała wina padła na niego, bo barany wiozły Szydło), upolitycznienie Trybunału Konstytucyjnego - sędzia Krystyna Pawłowicz... Jesteśmy pośmiewiskiem Europy, za chwilę wywalą nas z UE. Ale cóż Jarosław Polskę zbaw..
19-11-2020 11:38:09
PL
To nie jest strajk kobiet tylko "KOD 2.0". Nie mogą wygrać wyborów to próbują na inne (chore) sposoby dorwać się do koryta!
19-11-2020 08:13:35
@Tamara
To nie do mnie pytanie. Może to taki sam mechanizm jak u nas w gminie. ? Burmistrz Matysek wciąż powtarza, że budżet ma się dobrze ale kasy nie ma. Operacja się udała tylko pacjent zmarł.
19-11-2020 05:41:46
Asia
Czytam to i widzę bandę przede wszystkim pań Nie mają panie zwykłego kulturalnego języka i wiedzy Tylko podsycane przez gupali hasła anty PiS. A rozum się wyłańcza Miej kobieto swoją wartość, nie wulgaryzmy. Przeczytaj ustawy, potem się wypowiedajj. Wstyd straj kobiet a tam leci same hamstwo. Refleksja..
18-11-2020 22:16:27
Tamara
@Pisiorek jeszcze masz prawo. Dlaczego elektorat władzy jest taki nerwowy? Warto? Dziękuję i pozdrawiam.
18-11-2020 21:56:14
Pisiorek
Spokojnie - ja napewno nie oddam głosu na totalną opozycję! Nie oddałem i nigdy nie oddam...
18-11-2020 21:23:08
Tamara
Od dawna bankrutem?!?! To dlaczego PiS ciągle powtarza, że jest tak dobrze? Na dzień dzisiejszy nie wiem na kogo oddam mój głos, PiS nigdy w życiu.
18-11-2020 21:15:06
LepszySort
@Tamara - gdy Polska zostanie bankrutem to pojawi się minister finansów z partii oszustów z Bydgoszczu i powie "piniendzy nie ma i nie będzie" i uratuje Polskę! Do kraju wróci też najlepszy rudy premier i zrobi nam znowu drugą Irlandię. Odezwie się też pewnie prezydent z radą aby zmienić pracę i wziąć kredyt. Na koniec pojawi się pewien minister z informacją że Polska to kraj teoretyczny, gdzie każdy tylko kręci wałki na VAT...
18-11-2020 21:02:36
Pisiorek
Głosuję na PIS i patrzę jak cierpi totalna opozycja i jej elektorat :) Podobno to oni chcą dobrze dla Polaków :) (czyli żeby było tak, jak było - buhaha)
18-11-2020 18:39:27
@Tamara
Polska jest bankrutem od dawna. Jak myślisz po co za rządów Tuska "znacjonalizowano" ponad 100 mld z OFE ?
18-11-2020 18:22:35
Tamara
Kwik będzie jak Polska zostanie bankrutem, kwik będzie jak PiS w 2021 r. zabierze 500+ i elektorat wyjdzie na ulicę. Zdrowia Wszystkim życzę.
18-11-2020 17:43:44
PPPP
@Normalny Nie każdy kto jest przeciwko tej hołocie z PISu jest automatycznie zwolennikiem PO. Świat nie jest czarno-biały pisiorku
18-11-2020 13:52:13
Normalny
Mam nadzieję, że kwik zwolenników poprzedniej ekipy jeszcze długo będzie słyszany...
18-11-2020 12:10:23
PPPP
@Darek Ale co policzyć? Do czego się ten komentarz odnosi? Dzietność jest dalej na beznadziejnym poziomie i faktycznie wystarczy spojrzeć na dane GUSu. PS Jak już kogoś próbujesz pouczać to przynajmniej sprawdź czy sam nie masz błędów (pisze się "wziąć" nie "wziąść")
18-11-2020 09:20:23
MIESZKANIEC
Trochę dążymy do Holandii - tylko mam prośbę do Wszystkich o poczytanie do czego to wszystko zmierza. W Holandii wykonuje sie eutanazje, a po jej wykonaniu zwołuje sie lekarzy czy słusznie została wykonana =- troche to dziwne. Ale tłum idzie i krzyczy - tylko czy wszyscy wiedzą w jakiej sprawie???
18-11-2020 08:03:44
Darek
do pppp ja wiem że poziom nauczania matematyki w Kostrzynie jest od lat na niskim poziomie ale wystarczy wziąść dane z GUS kalkulator i policzyć
18-11-2020 04:29:09
Alicja
Proszę przestać, który przedsiębiorca w kostrzynie płaci uciwie podatki, jak nie płacito jest złodziejem. Do tej ambitnej a skrobankę chumanitarną to niby jak się robi, usypia? narzędzia te same,pani jest porażką. A Betinnia jak pani może iść do kościoła i się tam udzielać, to dopiero sumienie.
18-11-2020 00:05:50
PPPP
@Polak 1.Imigranci z Pakistanu i Uzbekistanu to nie muzułmanie? Ciekawe 2. Wzrost płacy minimalnej, który spowodował że wielu przedsiębiorców nie stać na zatrudnienie pracownika legalnie 3. Duda przed drugą turą też obiecywałem emerytury i słowa nie dotrzymał. Zresztą 13 emerytura jest jak ochłapy dla niewolnika. Nie lepiej w ogóle nie opodatkowywać emerytur? 4. Darmowe leki? Tylko na nieliczne choroby 5. Obniżyli jeden i uchwalili ponad 100 nowych podatków więc ja dziękuję za taką pomoc 6. Obniżenie wieku nic nie da. Obecne młode pokolenie nie dostanie emerytur ponieważ system już teraz jest niewydolny 7. 500 plus miało zwiększyć dzietność i co? Wskaźnik wzrósł minimalnie w 2016 a potem wszystko wróciło do normy. Zresztą wynosił zaledwie 1.4 gdzie żeby nastąpiła wymiana pokoleń potrzeba conajmniej wskaźnika na poziomie 3.0. Dlatego podsumowując nie gadaj pan że jest dobrze bo nie jest a te rządy doprowadzą nasz kraj do kompletnej ruiny
17-11-2020 22:08:11
123
Między innymi chcecie zabijać dzieci z zespołem dauna , nikt nie mówi o tym że każda aborcja powoduje że kolejną ciążę jest trudno donosić i kobieta już nigdy może nie zostać matką. Teraz aborcja chorych dzieci, póżniej na żądanie, póżniej surogatki które będą rodzić dzieci parą jedno płciowych, a póżniej będzie eutanazja na starych i brzydkich rodzicach
17-11-2020 20:51:10
J**** KOD
Kwik od 5 lat - bezcenne!
17-11-2020 19:20:10
Polak
Zapomnieliście co zrobił PIS-nie wpuścił imigrantów o wyznaniu muzułmańskim , wzrost płacy minimalnej,minimalna stawka godzinowa,brak podatku do 26 roku życia,podwyżka najmniejszych emerytur,13 emerytura,darmowe leki dla seniora,6 latki nie muszą iść do szkoły,zakaz zabierania dzieci z powodu biedy,obniżono podatek z 19 na 15% dla małych przedsiębiorstw,ochrona wykupu ziemi rolnej przez tz.słupy,obniżenie wieku emerytalnego,wprowadził 500 i 300 plus a były minister finansów Rostowski krzyczał niema pieniędzy, żadna władza niejest idealna ale nikt nie zrobił dla zwykłego człowieka tyle co PIS.
17-11-2020 17:41:33
***** ***
@Polaku, Kobieto - nikt nikogo nie namawia do zabijania nienarodzonych dzieci. Wiecie o tym, a powtarzacie bzdurki. Zaostrzenie ustawy aborcyjnej wprowadza nakaz porodu zdeformowanych płodów, martwych dzieci, niepełnosprawnych. Kto chce, proszę bardzo. Kto nie - powinien miec nadal prawo decyzji. Ps - od czas Polaku Twoich doświadczeń wiele zmieniło się w zakresie ginekologi - nie wykonuje się skrobanek ( łyżką, drucikiem, czy czymkolwiek innym).
17-11-2020 16:46:31
PPPP
Do wszystkich zwolenników partii rządzącej, Mówicie że PIS uratował nas przed imigrantami? Tysiące muzułmanów z Uzbekistanu i Pakistanu przyjeżdża do roboty do Polski. Nie wspominając już o milionowej społeczności ukraińskiej (tak to też imigranci) Mówicie że następna władza zabierze 500+? Tak, ponieważ nas na to nie stać. Mamy gigantyczną dziurę budżetową co w połączeniu z brakiem inwestycji jest katastrofalne w skutkach dla gospodarki. Poza tym żeby dać 500 trzeba wpierw zabrać 700 w podatkach których jest coraz więcej Mówicie że niskie bezrobocie? Oficjalnie tak. W praktyce wygląda to tak że szara strefa z roku na rok się powiększa a ludzie są zatrudniani na śmieciówkach bo pracodawców nie stać żeby taką osobę zatrudnić legalnie Oprócz tego tak się cieszycie że nie służymy już Berlinowi ale nie zauważacie że obecny rząd robi to samo w stosunku do Waszyngtonu i Tel Awiwu @leszek To że ktoś krytykuje PIS nie robi z niego automatycznie zwolennika PO @Kobra Szacunku do narodu nie ma pewien pan z Żoliborza próbujący narzucić swoje chore prawa @Nie(.) Proszę bardzo przedstaw nam pozytywy tego rządu bo narazie piszesz ogólnikami
17-11-2020 15:05:42
Polak
Skrobankę to niech zafunduje swojej rodzinie Moralne dno
17-11-2020 14:25:34
Kobieta
Jeżeli zabijanie nienarodzonych dzieci to jest normalność to ja dziękuję za taką normalność.To nie mój świat nie moja bajka.
17-11-2020 14:01:05
Drobnomieszczanin
No tak. Ta demokracja to jest super, ale tylko jak wygrywa "nasz" kandydat. Jak wygrywa "ich" to już jest be i tyrania. I ta wszechobecna pogarda dla " niedemokratów". Smutny to czas.
17-11-2020 11:46:23
***** ***
Obława na młode wilczyce trwa... nie dajcie zerwać z siebie skór, brońcie się i Wy. Nie zakrzyczą nas kołtuny drobnomieszczańskie. Demonstrujący jak najbardziej chcą normalnie żyć, decydować o własnej macicy; @ Darku walka z tyranem trwa w całym kraju, nawet @Leszek w naszej mentalnej dziurze zabitej dechami też; @Normalny - w mojej ocenie to ja jestem normalna, a Ty nie
17-11-2020 03:05:58
Sowa
Pamiętajmy takiej radnej mówimy nie Niech kostrzyniak zapamięta te panią w przyszłych wyborach i jej jałowe hasła.
16-11-2020 22:00:41
ernest
Każdy ma prawo protestować i wyrazić swój sprzeciw, zwłaszcza, gdy PiS za chwilę spowoduje, że nie będziemy juz w UE. Tak tak pisiorki.
16-11-2020 21:58:37
PL
Co na to zieloni? Bezsensowne przejażdżki smrodzącymi samochodami pod oknami normalnych mieszkańców? Ciemnota i idiotyzmu ^3
16-11-2020 21:50:40
max
@normalny: a umiesz czytać? protest był samochodowy. Pani radna Beata Jankowiak nie była jedyną organizatorką. Nie był obowiązku uczestniczenia w proteście 27.10. Przyszedł każdy na swoją odpowiedzialność
16-11-2020 21:30:32
Jeb
Jeba* p*s
16-11-2020 20:31:24
normalny
pytanie do wszystkich protestujących - czy warto narażać nie tylko swoje życie tylko dlatego że p.Jankowiak chce się za wszelką cenę wylansować nawet kosztem zdrowia mieszkańców gminy?
16-11-2020 18:00:47
Normalny
Do wściekłych - nie wyładowujcie swojej wścieklizny na normalnych ludziach, chcących normalnie żyć w normalnym kraju!
16-11-2020 17:38:58
Gośćni
Totalna żenua - żenujące hasła, żenujące transparenty żenujące wulgaryzmy (wykrzykiwane w towarzystwie dzieci), i to w imię unicestwiania tych, którzy sami bronić się nie mogą ! Dla przypomnienia wszystkim tym, które "chcą mieć wybór" - pozostałe dwie możliwości zabijania nienarodzonych nadal są "do wyboru"
16-11-2020 16:50:57
leszek
jak ulicami miasteczek, to chyba nie Kostrzyna, jednego z najstarszych MIAST Wielkopolski.
16-11-2020 16:31:04
Tadeusz
Już staje się to nudne. Jestem zdecydowanie przeciwko takie, wulgarne zachowanie niczego nie rozwiąże.
16-11-2020 15:35:51
Darek
może przypomnę protestującym że rząd i sejm jest w Warszawie więc tam jedźcie
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

KOSTRZYN, Rynek
Mikołajki na kostrzyńskim Rynku
16-20 - Jarmark Bożonarodzeniowy
17:00 - Koncert pastorałek i kolęd (Zespół Pieśni i Tańca "Siekieracy", Zespół Śpiewaczy "Złota Jesień", Zespół Wokalny "Akord"

05

gru

12:00
SIEDLEC, kościół Św.Mikołaja
Odpust parafialny

07

gru

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Konsultacje społeczne na temat bezpieczeństwa z dzielnicowymi
(dzielnicowi rejonu wiejskiego)
w godz. 18:00-20:00

11

gru

KOSTRZYN, hala sportowa, ul. Piasta 1 (Szkoła Podstawowa nr 1)
UKS Victoria Gułtowy - SZS Wieliszew
- VII kolejka I ligi mężczyzn w unihokeja

22

gru

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Konsultacje społeczne na temat bezpieczeństwa z dzielnicowymi
(dzielnicowi rejonu miejskiego)
w godz. 18:00-20:00

[ wszystkie ]

Sonda
Czy byłeś już w nowym Kinie za Rogiem? ►więcej

Tak

Jeszcze nie, ale wybieram się

Nie, wolę multipleks

Nie chodzę do kina


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: