Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Klony: Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu trzech aut - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Klony: Jedna osoba została poszkodowana w zderzeniu trzech aut
07-10-2020 20:07   Janusz Ludwiczak
Do zderzenia trzech samochodów doszło w środowe popołudnie w Klonach na skrzyżowaniu dróg z Kostrzyna do Środy i z Gułtów do Czerlejna. Jedna osoba została poszkodowana.

Do wypadku doszło ok. godz. 15:30. Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej (OSP Gułtowy i OSP Kostrzyn) oraz policja.

– Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca zajechała drogę kierowcy jadącemu ze strony Strumian – powiedział mł. asp. Marcin Szajda z Komisariatu Policji w Kostrzynie.

Kierująca próbowała skręcić w lewo od strony Środy Wlkp. w kierunku Czerlejna. W tym momencie doszło do zderzenia z czarnym autem i trzecim autem stojącym od strony Czerlejna.

Karetka zabrała do szpitala jedną z uczestniczek tego zdarzenia.


Fot: Piotr Czechowski (2,3,4) - Zdjęcia przesłane przez naszego Internautę na Kontaktową Platformę Czytelników KOSTRZYN KONT@KT. Dziękujemy
Fot: OSP Gułtowy (1,5-9)

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym. Wyślij e-mail redakcja@infokostrzyn.pl lub wypełnij formularz na naszej stronie - www.kontakt.infokostrzyn.pl.
KOSTRZYN KONT@KT – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Komentarze (16)

14-10-2020 14:28:11
Kos
Grunwaldczyk nie masz się czym pochwalić, bo zamknęliście niepotrzebnie aż dwa przejazdy kolejowe przez co ludzie muszą tracić kasę i czas na objazdy, a z ZITami byłby tunel w Grunwaldzkiej. Twoja bajka z mchu i paproci właśnie się kończy wraz lekkomyślnie zadłużoną gminą za tunel na jeziorze Pło i konieczność wydania gigantycznych środków z gminy na drogi dojazdowe.. ZITY to był fakt i trzeba było z nich mądrze korzystać. Przypomnę z ZITów zbudowano tylko ul. Warszawską i zakupiono autobusy, które wożą puste powietrze, pominięto w pierwszym wniosku ścieżkę rowerową Siedlec- Gułtowy.
13-10-2020 23:20:25
@Grunwaldczyk
Tunel może zbudowali, ale na drogi zabrakło
13-10-2020 22:04:43
Grunwaldczyk
Tak jak powiedział kiedyś wiceburmistrz - ZRITY SRITY - trzeba było budować a nie teraz farmazony opowiadać. Tunel pod torami został zbudowany!!! I zrobili to ci dwaj kamikadze, bo nie słuchali "opowieści z mchu i paproci" różnych Markiewiczów, Iwańskich, Lepczyków i jeszcze innych bajkopisarzy, którzy pewnie by to zrobili gdyby.... Gdybać to można o pogodzie a nie o inwestycji stulecia. Tyle w temacie ...
12-10-2020 21:23:48
Robert
Pax, Kropek i inne Pseudonicki - RENATA!!!!!!! EUREKA!!!!!!! WRÓCIŁAŚ!!!!!
11-10-2020 18:32:45
Pax
Max ale naiwny jesteś, niemiłosiernie panujący nie słucha rad. Odrzucił radę by budować w Grunwaldzkiej tunel w ramach ZIT i na przekór rozumowi buduje tunel w dawnym jeziorze Pło zamykając dwa przejazdy kolejowe.
10-10-2020 23:56:35
Max
Do kropki. Widać że znasz się na wielu tematach. Pewnie miłościwie nam panujący skorzystali by z twoich rad ale jak mają to zrobić jak ty zwykły tchórz jesteś co ukrywa swoje prawdziwe oblicze...
10-10-2020 20:47:55
.
Nie dajcie sobie wmówić, że drogi powiatowe są niczym obszar eksterytorialny powiatu, nie podlegający wpływom gminy. Można z powiatem prowadzić dialog, informować (regularnie) o skali problemów, proponować współpracę, dofinansowanie prac, prowadzić rozmowy kuluarowe – jednym słowem – tak poprowadzić lobbing by uzyskać swoje. Po drugiej stronie siedzą żywi ludzie. Każdy z nas, Wy, ja, nawet Robercik potrafimy sypać przykładami, kiedy udało się ugrać swoje, choć karty były parszywe. Jeżeli ktoś Wam mówi, że to nie jego kompetencja i nie da się nic z tym zrobić, to – choć mówi prawdę – kłamie.
09-10-2020 09:54:57
Inny Cienias
Robert, skoro twierdzisz że burmistrz nie ma nic do skrzyżowań dróg powiatowych, to wytłumacz wszystkim, dlaczego gmina Kostrzyn przebudowuje za dość pokaźne pieniądze powiatowe drogi dojazdowe do tunelu?
08-10-2020 19:59:43
Robert
Kropek. CIENIAS też było z dużej litery!!!! Wrzutki widzę rodem z TVP1. Skoro piszesz, że deklaracje bez pokrycia to dlaczego nie napiszesz oficjalnego pisma do Burmistrza z zapytaniem na jakim etapie są sprawy, które poruszasz? Zobaczymy co odpisze. I mozemy dyskutować dalej. Choć piszesz o trzech skrzyżowaniach dróg powiatowych więc może lepiej pisać do powiatu bo co ma Burmistrz do tego ? Ale Ty tego nie zrobisz!!!!! Bo jesteś CIENIAS i wstydzisz się podpisać własnym imieniem i nazwiskiem!!!!! Jesteś zwykłym anonimowym i zakompleksionym hejterem CIENIASIE!!!
08-10-2020 19:03:31
.
Z jednej strony "zakompleksiony" i "cienias", z drugiej "Ty" i "Cię" z szacunku wielką literą?! Zamurowało mnie. Nieważne, będziemy dyskutować kto jest cienias, a kto nim nie jest, czy bedziemy wywierali, choćby komentarzami, presję na władzach, by solidnie wypełniały swoje zadania? Kierowcy jeżdżą coraz szybciej, aut jest coraz więcej - to skrzyżowanie jest coraz bardziej niebezpieczne, skrzyżowanie w Trzeku jest coraz bardziej niebezpieczne, skrzyżowanie w Siekierkach jest coraz bardziej niebezpieczne! Co robi burmistrz? Serwuje najtańszy towar - deklaracje bez porkycia. Nie kosztują wiele a na jakiś czas można tłuszczę uspokoić. 24 maja 2018 zostało podpisane porozumienie rozpoczynające projektowanie ronda w Siekierkach, prace projektowe ciągle trwają. To się w głowie nie mieści! Ale dla ciebie ważniejsze jest by wypluć komuś, kogo nie lubisz, że jest cienias.
08-10-2020 13:08:33
Robert
Kropek. Bo Ty zakompleksiony człowiek jesteś. Żal Cię, że musisz się ukrywać pod nickami a swojego imienia i nazwiska się wstydzisz. Łatwo anonimowo hejtować? Cienias!!!
08-10-2020 10:01:43
max
Nic nie zwalnia kierujacych od przestrzegania przepisów ruchu drogowego
08-10-2020 00:05:23
.
Zaraz tam silić. To mi przychodzi naturalnie :- ) Ps. Pod wzmiankowanym artykułem również się wypowiadałem, ale jak grochem o ścianę. Kogo by interesowała jakaś nieokreślona idea jak B(ezpieczeństwo) R(uchu) D(rogowego), które nie ma nogi, nie ma też ogona, nie daje mleka, nie można sobie z nią fotki strzelić... (redaktorze, może chociaż teraz to "puścisz", czy nie?)
07-10-2020 22:52:13
Do dwóch kropek
Skoro sprawa należy do powiatu, dlaczego burmistrz składał deklaracje? Okres zamknięcia trwał w sumie 3 tygodnie, przy czym zgodnie z podawanymi informacjami urzędnicy pracowali zdalnie. Przetarg na wyburzenie został ogłoszony?
07-10-2020 22:01:36
Dwa kropki
Ojej. Kropek powrócił. Ale pewnie przebywał na długotrwałej kwarantannie, i nawet nie zauważył, że po pierwsze - sprawa dotyczy powiatu i ZDP, po drugie 24 stycznia nikt nie wiedział o pandemii, która zamrozi wiele decyzji. Więc po co Kropku silić się na złośliwości?
07-10-2020 21:08:00
.
Czy to jest to skrzyżowanie, przy którym stoi dom, o którym w artykule z 24.01.2020 "Dom przy skrzyżowaniu w Klonach zostanie wyburzony" burmistrz deklarował "W ciągu pół roku dom znajdujący się na krzyżówce w Klonach zostanie wyburzony"? Czy chodzi o dom doskonale widoczny np. na zdjęciu numer 6? Rozumiem. Wystąpiły TRUDNOŚCI OBIEKTYWNE. Nie mam więcej pytań. Ps. Panie Szymonie, to nie pierwszy raz. Proszę uważać na nos...
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
22

sty

09:00
GUŁTOWY, Szkoła Podstawowa im. Arkadego Fidlera ul. Średzka 8
XIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Sołectw Gminy Kostrzyn o Puchar Burmistrza
(sala sportowa)

30

sty

Polska * Gmina Kostrzyn
30. finał WOŚP

Gułtowy
30. finał WOŚP

BRZEŹNO, sala Ochotniczej Straży Pożarnej
30. finał WOŚP

18:00
KOSTRZYN, hala sportowa, ul. Piasta 1 (Szkoła Podstawowa nr 1)
Wielki Koncert Noworoczny, połączony z 30. finałem WOŚP
Wystąpią: AudioFeels i Ola Szwed

[ wszystkie ]

Sonda
Czy Polski Ład wpłynął na Twoją pensję?

Tak, dostałem wyższą

Nic się nie zmieniło

Niestety moja wypłata jest teraz niższa


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: