Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozpoczął się remont przejazdu na Powstańców Wielkopolskich. "465" jeździ objazdem przez S5 - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Rozpoczął się remont przejazdu na Powstańców Wielkopolskich. "465" jeździ objazdem przez S5
15-11-2018 12:39   Janusz Ludwiczak
Kierowcy nie przejadą bezpośrednio z centrum Kostrzyna na os. Strumiańskie-Południe oraz w kierunku Strumian. Rozpoczął się remont przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Powstańców Wielkopolskich, który potrwa do środy, 21 listopada. Objazd wyznaczono przez drogę krajową nr 92 i S5-tkę. Ze zmianami muszą liczyć się również pasażerowie autobusów linii nr 465. Niestety pasażerowie nie znajdą na przystankach informacji o utrudnieniach.

W związku z remontem przejazdu kolejowego na ul. Powstańców Wielkopolskich w Kostrzynie informujemy, że od dnia 14.11.2018 r. do dnia 21.11.2018 r. przejazd zostanie zamknięty. Objazd wyznaczono ulicą Wrzesińską (DK 92 i S5 – od węzła Kostrzyn do węzła Strumiany). Za powstałe utrudnienia przepraszamy – informuje PPU Dromo, wykonawca inwestycji.

Kierowcy nie przejadą bezpośrednio z centrum Kostrzyna na os. Strumiańskie-Południe oraz w kierunku Strumian. Objazd poprowadzony został ulicą Powstańców Wielkopolskich, rondem Wadyńskiego, Wrzesińską i dalej drogą krajową nr 92 do węzła Kostrzyn, a następnie przez drogę ekspresową S5 do węzła Strumiany.

Tym samym objazdem kursują również autobusy linii nr 465, które jeżdżą spod kostrzyńskiego dworca do Sokolnik Klonowskich:
KOSTRZYN PKP – Warszawska – ... – rondo Wadyńskiego – Wrzesińska – droga krajowa nr 92 – droga ekspresowa S5 – węzeł Strumiany – Średzka – Strumiany – SOKOLNIKI KLONOWSKIE.

Autobusy linii nr 465 nie zatrzymują się na przystankach: "Strumiańska" na ul. Powstańców Wielkopolskich w Kostrzynie oraz "Strumiany" przed wiaduktem nad S5.

Niestety Urząd Miejski Gminy Kostrzyn nie wydał komunikatu o zmianach w Kostrzyńskiej Komunikacji Publicznej – nie została podana żadna informacja na stronie internetowej. Pasażerowie nie dowiedzą się o utrudnieniach również na przystankach, zwłaszcza wyłączonych z użytkowania. Na przystanku "Strumiańska" nadal wisi rozkład jazdy, nie oznaczono, że przystanek jest czasowo zamknięty, brakuje również informacji o utrudnieniach.

ZOBACZ TAKŻE: Rozkład jazdy linii nr 465: Kostrzyn PKP - Sokolniki Klonowskie


Komentarze (1)

15-11-2018 16:50:07
Sikawka
Niestety od maja 2019 r. wszystkie linie autobusowe przez przejazd w ul. Kórnickiej.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
26

lip

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi dla chorych na białaczkę
w godz. 8:30-14:30

30

lip

Czerlejnko
Malinowe lato: Spektakl "O świętomarcińskich rogalach" - Teatr Mozaika

31

lip

KOSTRZYN, przychodnia Sanus, ul. Braci Drzewieckich 1
Bezpłatne badania cytologiczne dla kobiet w wieku 25-59 lat
w godz. 9:00-17:00

06

sie

Kostrzyn
Malinowe lato: koncert zespołu Djibril

08

sie

SIEKIERKI, Skwer im. Powstańców Wielkopolskich
Malinowe lato: Spektakl dla dzieci "Ciocia Jadzia" Teatr Fuzja

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie w tym roku spędzisz/spędziłeś(aś) swój urlop i wakacje?

nad morzem

nad jeziorem

w górach

za granicą

w innym dużym mieście

w domu - nigdzie nie wyjadę

w pracy - nie mam urlopu


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: