Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Rozpoczął się remont przejazdu na Powstańców Wielkopolskich. "465" jeździ objazdem przez S5 - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Rozpoczął się remont przejazdu na Powstańców Wielkopolskich. "465" jeździ objazdem przez S5
15-11-2018 12:39   Janusz Ludwiczak
Kierowcy nie przejadą bezpośrednio z centrum Kostrzyna na os. Strumiańskie-Południe oraz w kierunku Strumian. Rozpoczął się remont przejazdu kolejowego w ciągu ulicy Powstańców Wielkopolskich, który potrwa do środy, 21 listopada. Objazd wyznaczono przez drogę krajową nr 92 i S5-tkę. Ze zmianami muszą liczyć się również pasażerowie autobusów linii nr 465. Niestety pasażerowie nie znajdą na przystankach informacji o utrudnieniach.

W związku z remontem przejazdu kolejowego na ul. Powstańców Wielkopolskich w Kostrzynie informujemy, że od dnia 14.11.2018 r. do dnia 21.11.2018 r. przejazd zostanie zamknięty. Objazd wyznaczono ulicą Wrzesińską (DK 92 i S5 – od węzła Kostrzyn do węzła Strumiany). Za powstałe utrudnienia przepraszamy – informuje PPU Dromo, wykonawca inwestycji.

Kierowcy nie przejadą bezpośrednio z centrum Kostrzyna na os. Strumiańskie-Południe oraz w kierunku Strumian. Objazd poprowadzony został ulicą Powstańców Wielkopolskich, rondem Wadyńskiego, Wrzesińską i dalej drogą krajową nr 92 do węzła Kostrzyn, a następnie przez drogę ekspresową S5 do węzła Strumiany.

Tym samym objazdem kursują również autobusy linii nr 465, które jeżdżą spod kostrzyńskiego dworca do Sokolnik Klonowskich:
KOSTRZYN PKP – Warszawska – ... – rondo Wadyńskiego – Wrzesińska – droga krajowa nr 92 – droga ekspresowa S5 – węzeł Strumiany – Średzka – Strumiany – SOKOLNIKI KLONOWSKIE.

Autobusy linii nr 465 nie zatrzymują się na przystankach: "Strumiańska" na ul. Powstańców Wielkopolskich w Kostrzynie oraz "Strumiany" przed wiaduktem nad S5.

Niestety Urząd Miejski Gminy Kostrzyn nie wydał komunikatu o zmianach w Kostrzyńskiej Komunikacji Publicznej – nie została podana żadna informacja na stronie internetowej. Pasażerowie nie dowiedzą się o utrudnieniach również na przystankach, zwłaszcza wyłączonych z użytkowania. Na przystanku "Strumiańska" nadal wisi rozkład jazdy, nie oznaczono, że przystanek jest czasowo zamknięty, brakuje również informacji o utrudnieniach.

ZOBACZ TAKŻE: Rozkład jazdy linii nr 465: Kostrzyn PKP - Sokolniki Klonowskie


R E K L A M A

Komentarze (1)

15-11-2018 16:50:07
Sikawka
Niestety od maja 2019 r. wszystkie linie autobusowe przez przejazd w ul. Kórnickiej.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
20

lis

KOSTRZYN, przychodnia Sanus, ul. Braci Drzewieckich 1
Bezpłatne badania cytologiczne dla kobiet w wieku 25-59 lat
Zapisy: tel. 61 855 75 28, 61 851 30 77, 609 000 082

21

lis

16:30
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Posiedzenie Komisji rolnictwa, ochrony środowiska i spraw komunalnych
► porządek obrad

23

lis

17:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
"Gdzie są chłopcy z tamtych lat" - koncert
Bezpłatne zaproszenia do odbioru od 13.11. w MGOK o godz. 8:00 i 17:00

25

lis

19:00
Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
VIII Andrzejki z piosenką literacką
Bezpłatne zaproszenia do odbioru od 14.11. w MGOK o godz. 8:00 i 17:00

26

lis

15:30
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
XVI sesja (zwyczajna) Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
► porządek obrad

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie najczęściej robisz zakupy?

Biedronka

Netto

Tesco

Jana

Chata Polska

targowisko

sklep lokalny

poza gminą Kostrzyn (Poznań, Swarzędz, Środa, Pobiedziska, Września)


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: