Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kilka zdarzeń drogowych na DK92 - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Kilka zdarzeń drogowych na DK92
23-08-2020 00:19   Janusz Ludwiczak
Do zderzenia samochodu z traktorem doszło na drodze krajowej nr 92 w Siedlcu. W sobotę miały miejsce kolejne zdarzenia drogowe na DK92.

W piątek rano doszło do kolizji traktora z samochodem osobowym na drodze krajowej nr 92 w Siedlcu. Nikt nie został poszkodowany.

W sobotę o godz. 14:30 doszło do kolizji samochodu osobowego z pojazdem cieżarowym na pasie przebudowywanej drogi krajowej nr 92 pomiędzy Siedlcem a węzłem S5. Nikomu nic się nie stało.

– Oba pojazdy miały prawo przebywać na remontowanym odcinku, bo należą do firm realizujących remont. Z uwagi na brak wskazania sprawcy zdarzenia na miejscu skierowany został wniosek do sądu – wyjaśnia st. asp. Tomasz Kasprzak, dzielnicowy Komisariatu Policji w Kostrzynie.

Do groźniejszego wypadku doszło z kolei na DK92 na wysokości centrum handlowego ETC.

– Wypadek na remontowanej drodze 92 w Swarzędzu. Przy zjeździe do ETC. Samochód osobowy potrącił pieszą na przejściu dla pieszych. Samochód sprawcy ma wgniecioną od uderzenia przednią szybę. Na miejsce dotarło Pogotowie ratunkowe – poinformowała nas Renata Lepczyk na Kontaktową Platformę Czytelników KOSTRZYN KONT@KT.

W wyniku zdarzenia poszkodowana została jedna osoba. Przyczyny wypadku wyjaśnia policja.


Fot: Komisariat Policji w Kostrzynie (1-5), Renata Lepczyk/KOSTRZYN KONT@KT(6-8)

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym. Wyślij e-mail redakcja@infokostrzyn.pl lub wypełnij formularz na naszej stronie - www.kontakt.infokostrzyn.pl.
KOSTRZYN KONT@KT – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Komentarze (1)

24-08-2020 12:07:30
MIA
Dlaczego nikt nie reaguje na te wypadki. Przecież to jest wina GDDKiA. Droga jest źle oznakowana. Na krzyżówkach nikt nie kieruje ruchem a jeżeli już ktoś jest to kompletnie bez umiejętności kierowania ruchem. Stanowi jeszcze większe zagrożenie. Dlaczego Paczkowo interweniuje w GDDKiA a Kostrzyn ma to kompletnie gdzieś. Przecież Siedlec i Brzeźno należą do gminy Kostrzyn. Za chwilę dzieci pójdą do szkoły a na krzyżówce każdy jeździ jak chce i to z o wiele większą prędkością.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
04

gru

KOSTRZYN, Rynek
Mikołajki na kostrzyńskim Rynku
16-20 - Jarmark Bożonarodzeniowy
17:00 - Koncert pastorałek i kolęd (Zespół Pieśni i Tańca "Siekieracy", Zespół Śpiewaczy "Złota Jesień", Zespół Wokalny "Akord"

05

gru

12:00
SIEDLEC, kościół Św.Mikołaja
Odpust parafialny

07

gru

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Konsultacje społeczne na temat bezpieczeństwa z dzielnicowymi
(dzielnicowi rejonu wiejskiego)
w godz. 18:00-20:00

11

gru

KOSTRZYN, hala sportowa, ul. Piasta 1 (Szkoła Podstawowa nr 1)
UKS Victoria Gułtowy - SZS Wieliszew
- VII kolejka I ligi mężczyzn w unihokeja

22

gru

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Konsultacje społeczne na temat bezpieczeństwa z dzielnicowymi
(dzielnicowi rejonu miejskiego)
w godz. 18:00-20:00

[ wszystkie ]

Sonda
Czy byłeś już w nowym Kinie za Rogiem? ►więcej

Tak

Jeszcze nie, ale wybieram się

Nie, wolę multipleks

Nie chodzę do kina


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: