Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Zmienia się rozkład jazdy KKP. Po 3 miesiącach autobus wraca do Brzeźna i Siedleczka - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Zmienia się rozkład jazdy KKP. Po 3 miesiącach autobus wraca do Brzeźna i Siedleczka
15-06-2020 00:34   Janusz Ludwiczak
Od poniedziałku zmienia się rozkład jazdy autobusów Kostrzyńskiej Komunikacji Publicznej. Po trzy miesięcznej przerwie autobus linii nr 464 będzie znów dojeżdżać do północnej części Siedlca, a także do Siedleczka, Leśnej Grobli i Brzeźna.

Zmiana rozkładu Kostrzyńskiej Komunikacji Publicznej (KKP) ma związek z nowymi godzinami odjazdów pociągów Kolei Wielkopolskich.

Najważniejszą zmianą jest uruchomienie kursów linii nr 464 do Siedleczka, Leśnej Grobli i Brzeźna. Jak już informowaliśmy mieszkańcy tych wsi od trzech miesięcy pozbawieni byli całkowicie komunikacji i dojazdu do stacji kolejowej w Gułtowach. Więcej o tym w artykule: "Zostaliśmy pozbawieni komunikacji" – od 3 miesięcy autobus nie dojeżdża do Brzeźna i Siedleczka.

Aktualne rozkłady jazdy wszystkich autobusów oraz mapę kostrzyńskiej komunikacji, wraz z naniesionymi połączeniami można znaleźć w naszym serwisie: www.komunikacja.infokostrzyn.pl. Tam też będziemy na bieżąco informujemy o zmianach w kursowaniu.


Komentarze (5)

21-06-2020 17:40:19
Vbc
Już lepiej gdyby ta komunikacja była platna, ale kursy ustawione częściej a nie 4 razy na dzień
21-06-2020 17:38:57
Mieszkaniec
Dokładnie ! Dojeżdżałam linią 462 do Kostrzyna i tam czekałam na pociąg aby dojechać do pracy, było to oczekiwanie w granicy max 15 minut rano a popołudniu wracając do godziny. W chwili obecnej, nie ma juz możliwości aby dotrzeć KKP na pociąg i dojechać do pracy bo kilka kursów zostało wycofanych a reszta zwłaszcza tych z Kostrzyna w kierunku Węgierskiego jest zupełnie nie dostosowana do rozkładu jazdy pociągów. Wiele osób korzystających wcześniej z tych autobusow dojeżdża teraz rowerem po 9 i więcej kilometrów.
19-06-2020 07:20:37
Do nick
No toms niejaki parę chwil temu pisał że ta komunikacja i pociągi nie mają żadnego związku. Tylko nie odpisał, dlaczego p. Matysek z taką pompą otwierał węzeł przesiadkowy i kolej metropolitalna. Oraz dlaczego wydał na to tyle nie swojej (bo naszej) kasy, bez pytania o zgodę. Zgodnie z radą tego tomsa, trzeba pisać pisma albo maile do p. Matyska, żeby dostosował rozkład do potrzeb.
18-06-2020 23:31:50
nick
nic nie pasuje z rozkładem pociagów,porażka,kto układa ten plan jazdy autobusów,jaki wielki węzeł przesiadkowy?
17-06-2020 17:17:58
Siedleczek
Niestety, ale żadne autobus nie pasuje, by dojechać na pociąg. Pierwszy, który jedzie o 6 powoduje, że muszę czekać 40 minut. Kolejny - przed południem odpada, bo najbliższy pociąg z Gułtów jest dopiero o 13:38 - musiałbym czekać 2 godziny na stacji. A trzeci kurs - przed 17 również odpada - gdyż nie zdążę na pociąg, który odjeżdża o 17:00, a kolejny jest dopiero o 19:09. To jak mieszkańcy mają się przesiąść z samochodu do KKP?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

sie

Sanniki
Festyn rodzinny
- euro bungee, eliminator, rowery piwne, grill, grochówka, ciasta, napoje
od godz. 16:00 do późnego wieczora

14

sie

Gułtowy
Qultowe Gułtowy
- msza odpustowa na cmentarzu, ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i 75-lecie OSP, Raper "Bisek" i Sławomir "Rusek" Urbaniak & Josza, Strefa Zera, zabawa taneczna

15

sie

15:00
Gułtowy
Qultowe Gułtowy
- Biesiada Kasztelańska na rockową nutę

16

sie

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Znakowanie rowerów
w godz. 15:00-18:00

19

sie

Siedleczek
II bieg do nocy - Biegowe Grand Prix Gminy Kostrzyn

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie w tym roku spędzisz wakacje/urlop?

nad morzem

nad jeziorem

w górach

za granicą

w innym dużym mieście

nigdzie nie wyjadę – za drogo

w pracy - nie mam urlopu


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: