Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kierowcy znów zarejestrują auto - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Kierowcy znów zarejestrują auto
21-04-2020 08:30   Janusz Ludwiczak
Po kilku tygodniach przerwy związanej z epidemią koronawirusa kierowcy mogą znów załatwić swoje sprawy w Wydziale Komunikacji i Transportu starostwa powiatowego oraz w filiach w Pobiedziskach i Swarzędzu.

– Wychodząc naprzeciw naszym mieszkańcom oraz w odpowiedzi na ich liczne prośby, przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, podjąłem decyzję o zmianie zasad obsługi klienta w Wydziale Komunikacji i Transportu Starostwa Powiatowego w Poznaniu. Skoro otwarte zostały lasy i parki, nie widzę powodów, by kierowcy nie mogli załatwiać swoich spraw – powiedział Jan Grabkowski, starosta poznański.

I tak od wtorku kierowcy znów mogą sprawy związane z rejestracją pojazdów i uzyskaniem uprawnień do kierowania pojazdami w siedzibie starostwa przy ul. Jackowskiego w Poznaniu, a także w filiach Wydziału Komunikacji w Pobiedziskach oraz w Swarzędzu.

– Zapraszam mieszkańców w maseczkach, rękawiczkach, po wcześniejszym zdezynfekowaniu. Osoby, które nie dostosują się do zasad bezpieczeństwa nie będą wpuszczane do urzędu – dodaje starosta Jan Grabkowski.

Dodajmy, że zainteresowani mogą również uzyskać wszelkich informacji pod numerem telefonu 61 84 10 500.

Z kolei z pracownikami Wydziału Administracji Architektoniczno-Budowlanej kontakt możliwy jest pod numerem telefonu 61 8410 504 lub 61 8410 517 w godzinach od 11:00 do 13:00.

Zaś z Powiatowym Ośrodkiem Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej kontakt możliwy jest pod numerem telefonu: 61 8410 621 (obsługa zgłoszeń prac geodezyjnych), 61 8410 783 (koordynacja usytuowania projektowanych sieci uzbrojenia terenu), 61 8410 630 (obsługa wniosków o wydanie wypisów i wyrysów oraz udostępnianie mapy zasadniczej, mapy ewidencyjnej i dokumentów państwowego zasobu geodezyjnego i kartograficznego).

Natomiast z pracownikami Wydziału Ochrony Środowiska, Rolnictwa i Leśnictwa kontakt pod numerem telefonu 61 8410 552, a z pracownikami Powiatowego Zespołu do spraw Orzekania o Niepełnosprawności pod nr telefonu: 61 2228 859.


Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (0)

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
12

lip

Gmina Kostrzyn
Wybory prezydenckie - II tura
w godz. 7:00-21:00

18

lip

IWNO, Park Mielżyńskich
Serce od Serca
w godz. 13:00-16:00

25

lip

Siedleczek, figurka
Bieg do Nocy - Biegowe Grand Prix Gminy Kostrzyn

28

sie

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
Akcja honorowego poboru krwi dla chorych na białaczkę
w godz. 8:30-14:00

13

wrz

Iwno
V Bieg Pieczonej Pyry - Biegowe Grand Prix Gminy Kostrzyn

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie w tym roku planujesz spędzić wakacje/urlop?

nad morzem

nad jeziorem

w górach

za granicą

w innym dużym mieście

w domu - nigdzie nie wyjadę

w pracy - nie mam urlopu


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: