Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Ksiądz pobłogosławi z samochodu - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Ksiądz pobłogosławi z samochodu
11-04-2020 21:27   Janusz Ludwiczak
W Wielkanoc drogami Siedleczka, Brzeźna, Antonina i Siedlca przejedzie pojazd, z którego proboszcz udzieli błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem.
– Skoro z racji obecnej pandemii mieszkańcy nie mogą przyjść do Jezusa to Jezus przyjedzie do nich – zapowiada Jadwiga Sękowska, organistka z Parafii Św. Mikołaja w Siedlcu.

– Skoro z racji obecnej pandemii mieszkańcy nie mogą przyjść do Jezusa to Jezus przyjedzie do nich. W Wielką Niedzielę proboszcz wraz z 2-osobową asystą przejedzie specjalnym samochodem z Najświętszym Sakramentem, aby błogosławić każdemu domowi i każdej rodzinie – zapowiada Jadwiga Sękowska, organistka z Parafii Św. Mikołaja w Siedlcu.

Pojazd wyruszy w wielkanocną niedzielę o godz. 13:00 spod plebanii w Siedlcu, następnie przejedzie koło cmentarza i dalej przez Siedleczek, Leśną Groblę, Brzeźno, Antonin i Siedlec, by ok. godz. 15:00 powrócić do kościoła.

W związku z epidemią koronawirusa w świątyniach może przebywać jednocześnie do 5 wiernych, zarówno podczas nabożeństw, jak i przez cały dzień.


Komentarze (4)

11-04-2020 22:11:46
REDAKCJA
Komentarze moderowane są na bieżąco (nie zawsze jestem przy internecie) zgodnie z poniższym regulaminem:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.

Pozdrawiam, wesołych świąt
11-04-2020 21:57:08
Szwagier Mariana
Panie Januszu po 38 minutach od wpisania nie pojawił się mój komentarz w którym życzyłem panu Zastępcy Burmistrza i Panu Przewodniczącemu Rady, aby zaprzestali się dopisywać do komunikatów burmistrza.
11-04-2020 21:52:22
Janusz
Panie Januszu! Nie da rady jednoosobowo prowadzić coraz bardziej popularnej strony. Choćby samo dopuszczanie do publikacji komentarzy! Przecież nie odpowiada Pan za ich treść!!!! A ile by było życia na tej stronie gdyby nie takie kunktatorstwo.
11-04-2020 21:45:30
Podkom.
Miał tylko pamiętam to w Sierpcu zawsze pojawialy się jakieś nawiedzone. A to córka satyryka, a to spadkobierczyni ogrodów. Może to miejsce jakieś nawiedzone?
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
19

wrz

16:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - Huragan Pobiedziska

20

wrz

15:00
GUŁTOWY, stadion ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - Patriot Mieścisko

22

wrz

17:30
Brzeźno
Powitanie nowego wozu bojowego

25

wrz

11:00
Kino "Lemoniada", Parafia Błog. Jolanty Kostrzyn, ul. Prymasa Wyszyńskiego 14a
"Ups! Arka odpłynęła"
► bilety

26

wrz

20:00
Kino "Lemoniada", Parafia Błog. Jolanty Kostrzyn, ul. Prymasa Wyszyńskiego 14a
Wieczorek Poetycki"
► rejestracja

[ wszystkie ]

Sonda
Czy obawiasz się drugiej fali koronawirusa i powrotu obostrzeń?

TAK

NIE


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: