Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sklepy są otwarte do północy, a w niektórych będzie można zrobić zakupy całą dobę - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Sklepy są otwarte do północy, a w niektórych będzie można zrobić zakupy całą dobę
05-04-2020 20:19   Janusz Ludwiczak
Sklepy sieci Biedronka i Netto pracują obecnie dłużej, czynne są do godz. 24:00. Od wtorku Biedronki czynne będą przez całą dobę.

Za nami druga z siedmiu w tym roku niedziel handlowych. Zgodnie z kolejnymi obostrzeniami wprowadzonymi przez administracje rządową od 1 kwietnia wprowadzono limit osób przebywających w sklepie. Na raz zakupy może robić do 3 osób na 1 kasę. A więc jeśli w sklepie są trzy kasy – w sklepie może na raz przebywać 9 osób. Z powodu limitów przed wejściem do sklepów tworzą się kolejki. Zalecane jest zachowanie 2-metrowego odstępu.

Ponadto w godz. od 10:00 do 12:00 obowiązują godziny dla seniorów – sklepy i punkty usługowe mogą przyjmować i obsługiwać jedynie osoby powyżej 65. roku życia (w pozostałych godzinach sklepy i lokale usługowe są dostępne dla wszystkich, w tym dla seniorów). Ponadto wszyscy klienci muszą robić zakupy w jednorazowych rękawiczkach.

Sieci handlowe zdecydowały się wydłużyć godziny otwarcia sklepów. I tak obie Biedronki w Kostrzynie, a także Netto czynne są dłużej – od godz. 6:00 do 24:00.

Biedronka, a także Lidl zdecydowały również o otwarciu sklepów przez całą dobę w przedświątecznym tygodniu. Sklepy Biedronka przy ul. Poznańskiej i Wrzesińskiej w Kostrzynie od wtorku, 7 kwietnia do piątku włącznie otwarte będą 24h na dobę.

– Wszystko po to, by klienci mieli szansę zakupu żywności, nawet przy nowych niższych limitach osób w placówkach handlowych. Dzięki temu Polacy będą mogli komfortowo zrobić tradycyjne zakupy na Wielkanoc – informuje Biedronka w komunikacie prasowym.

Dodajmy, że Tesco w Kostrzynie otwarte będzie w godz. od 6:00 do 22:00, a Dino w Gułtowach w godz. 6:30 do 22:00. W normalnych godzinach będą otwarte pozostałe, mniejsze sklepy (U dziadka w Kostrzynie – od 6:00 do 20:00 czy Matteo przy Grunwaldzkiej – od 6:00 do 22:00).

Jak informowaliśmy powyżej w godz. od 10:00 do 12:00 zakupy mogą zrobić tylko osoby 65+.


R E K L A M A

Fot: Janusz Ludwiczak

Komentarze (4)

06-04-2020 09:48:19
Kostrzyniak
Ciekawe kto te zakupy po nocy będzie robił. W tak dużym mieście jak Poznań jeszcze się znajdą, ale tu?
05-04-2020 21:43:55
toms
To współczuję pracownikom... Proszę jak można i szybko zmienić prawa pracownika uchwalone przez tarczę antykryzosową. Teraz pracownicy będą robić po 12h... Dobra zmiana
05-04-2020 21:04:44
Informator
Do Obserwatorki: Przecież jest wyraźnie napisane, że od 7 kwietnia do piątku włącznie ze względu na święta.
05-04-2020 20:34:48
Obserwatorka
Bez sensu do 24 wzupełnośći wystarczy ilu bedzie klijentów bedzie w nocy skoda tylko tej obsługi sklepu ,ale po paru dniach myśle ze sie wycofają z tego pomysłu
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
16

kwi

16:00
Urząd Miejski Gminy Kostrzyn ul. Dworcowa 5, Kostrzyn
Posiedzenie komisji zdrowia, bezpieczeństwa i działalności gospodarczej Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
►porządek obrad

20

kwi

11:00
Wiktorowo
Dziki Bieg w Błocie - Grand Prix Gminy Kostrzyn

14:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - LKS Ślesin

21

kwi

11:00
KOSTRZYN, hala sportowa, ul. Piasta 1 (Szkoła Podstawowa nr 1)
Lechia Kostrzyn II - Vitcovia Witkowo

24

kwi

17:00
Kino za rogiem Kostrzyn ul. Poznańska 24 (budynek Biblioteki)
Spotkanie z Adamem Woronowiczem - aktorem filmowym i teatralnym

[ wszystkie ]

Sonda
Czy jesteś za zmianami zasad handlu w niedzielę?

Tak, wszystkie niedziele powinny być handlowe

Jestem za tym, by tylko jedna lub dwie niedziele w miesiącu były handlowe

Nie, niech zostanie tak jak jest


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: