Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Kostrzyńskie autobusy spóźniały się nawet pół godziny. Co się stało? - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Kostrzyńskie autobusy spóźniały się nawet pół godziny. Co się stało?
22-12-2019 08:20   Janusz Ludwiczak
W piątkowe popołudnie doszło do sporego zamieszania w kursowaniu autobusów Kostrzyńskiej Komunikacji Publicznej, które notowały opóźnienia sięgające nawet po 20-30 minut.

– Czy dzisiaj autobusy jeżdżą normalnie?? Autobus linii 461 powinien być w Gwiazdowie o godzinie 16:55 a do tej pory nie przyjechał – napisała do nas w piątek o godz. 17:16 nasza Czytelniczka Sandra Tomicka.

Okazało się, że powodem takie sytuacji jest awaria jednego z autobusów. Kolejny pojazd jest w zakładach Solarisa w Murowanej Goślinie.

– Musieliśmy trzema autobusami obsłużyć wszystkie 6 linii. Jeden z autobusów obsługiwał równocześnie kierunek Iwno i Jagodno. Opóźnienie kursu do Gwiazowa wyniknęło właśnie z powodu awarii autobusu Solaris. Kolejny Solaris jest w naprawie u producenta. Przepraszamy pasażerów za utrudnienia, które wyniknęły z powodów technicznych - awarii pojazdu – tłumaczy Mateusz Olejniczak z Zakładu Komunalnego.

Dodajmy, że od poniedziałku, 23 grudnia przez najbliższe dwa tygodnie autobusy kostrzyńskiej komunikacji będą jeździć rzadziej. Najwięcej zmian czeka pasażerów linii nr 464, którzy nie wrócą już z Kostrzyna do Siedleczka, Leśnej Grobli i Brzeźna.

Autobusy linii nr 464 nie będą kursować pomiędzy godz. 11:35 a 14:45. Oznacza to, że mieszkańcy Siedleczka i Brzeźna nie będą mogli wrócić z Kostrzyna, kursem który wykonywany jest o godz. 11:05 z przystanku "Wiosny Ludów/Żeromskiego" w Kostrzynie. Nie będzie również możliwości dojazdu na stację w Gułtowach. Do Siedleczka autobusy "464" dojadą jedynie o godz. 7:41 (kurs do Kostrzyna) oraz popołudniu o godz. 15:05 i 16:05. Podobnie będzie z dojazdem do Brzeźna (kursy tylko o godz. 7:46, 15:00 i 16:00).

Autobusy pozostałych linii - tj. nr 460 do Glinki, Wiktorowa i Iwna, linii nr 461 do Gwiazdowa, Tarnowa i Jagodna, 462 - do Trzeku i Węgierskiego, 463 do Siekierek oraz 465 na os. Strumiany oraz do Sokolnik Klonowskich kursować będą normalnie bez zmian, zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy.

Z kolei w Wigilię oraz w Sylwestra kostrzyńska komunikacja funkcjonować będzie tylko do godz. 15:00. Popołudniu i wieczorem na trasy nie wyjadą już autobusy linii nr 460, 461, 462, 463, 464 i 465. Więcej o tym w artykule: Autobusy będą jeździć z ograniczeniami. Mieszkańcy Siedleczka i Brzeźna nie wrócą z Kostrzyna


Jeśli mają Państwo sprawę, która wymaga naszej interwencji prosimy o sygnał na Kontaktową Platformę Czytelników KOSTRZYN KONT@KT. Postaramy się w miarę naszych możliwości pomóc.


Fot: Janusz Ludwiczak

ZOBACZ TAKŻE: Autobusy będą jeździć z ograniczeniami. Mieszkańcy Siedleczka i Brzeźna nie wrócą z Kostrzyna

Byłeś świadkiem wypadku? Widziałeś dziurę w jezdni? Zaginął Twój pies lub kot? Masz sprawę, która wymaga naszej interwencji?
Powiadom nas o tym. Wyślij e-mail redakcja@infokostrzyn.pl lub wypełnij formularz na naszej stronie - www.kontakt.infokostrzyn.pl.
KOSTRZYN KONT@KT – Kontaktowa Platforma Czytelników jest do Twojej dyspozycji
Twórz razem z nami - by pomóc sobie i innym.

Komentarze (0)

Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
13

sie

Sanniki
Festyn rodzinny
- euro bungee, eliminator, rowery piwne, grill, grochówka, ciasta, napoje
od godz. 16:00 do późnego wieczora

14

sie

Gułtowy
Qultowe Gułtowy
- msza odpustowa na cmentarzu, ślubowanie Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej i 75-lecie OSP, Raper "Bisek" i Sławomir "Rusek" Urbaniak & Josza, Strefa Zera, zabawa taneczna

15

sie

15:00
Gułtowy
Qultowe Gułtowy
- Biesiada Kasztelańska na rockową nutę

16

sie

Komisariat Policji Kostrzyn, ul. Półwiejska 1
Znakowanie rowerów
w godz. 15:00-18:00

19

sie

Siedleczek
II bieg do nocy - Biegowe Grand Prix Gminy Kostrzyn

[ wszystkie ]

Sonda
Gdzie w tym roku spędzisz wakacje/urlop?

nad morzem

nad jeziorem

w górach

za granicą

w innym dużym mieście

nigdzie nie wyjadę – za drogo

w pracy - nie mam urlopu


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: