Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Strona wykorzystuje pliki cookies. Mogą Państwo określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w waszej przeglądarce.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Poseł Bartłomiej Wróblewski zadeklarował pomoc dla szkoły w Brzeźnie - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Glinka | Gułtowy | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Poseł Bartłomiej Wróblewski zadeklarował pomoc dla szkoły w Brzeźnie
02-12-2019 07:15   Janusz Ludwiczak
– Po wizycie w Szkole Podstawowej w Brzeźnie włączyłem się w pomoc tamtejszej Szkole Podstawowej. Prowadzę zbiórkę książek na rzecz biblioteki szkolnej – mówi poseł PiS Bartłomiej Wróblewski.

Pod koniec sierpnia poseł Bartłomiej Wróblewski odwiedził Szkołę Podstawową im. Jana Brzechwy w Brzeźnie i zadeklarował zbiórkę książek dla biblioteki.

– Po wizycie włączyłem się w pomoc tamtejszej Szkole Podstawowej. Prowadzę zbiórkę książek na rzecz biblioteki szkolnej. Gdyby ktoś z Państwa chciał się włączyć serdecznie zapraszam. Książki prosimy dostarczać do biura poselskiego (ul. Mostowa 27 w Poznaniu) – informuje Bartłomiej Wróblewski, poseł PiS.

– Przydadzą nam szczególnie książki beletrystyczne i albumowe, bo tego nigdy nie za wiele. Ponadto książki omawiające problemy prawne - na jakimś nie za wysokim poziomie, kodeksy i zbiory przepisów - to do ćwiczenia na PwSz. Mile widziane są czasopisma prawnicze, by szkoła miała materiał do ćwiczeń – wskazuje Adam Hamerski, dyrektor Szkoły Podstawowej w Brzeźnie.


Komentarze (1)

02-12-2019 20:21:44
Prawo i Sprawiedliwość
Panu posłowi Wróblewskiemu może zamiast beletrystyki i albumów, radził bym poczytać Konstytucję RP,a szczególnie artykuły mówiące o trójpodziale władzy,zasad wyboru członków Trybunału Konstytucyjnego,Krajowej Rady Sądowniczej oraz kadencji Pierwszej Prezes Sądu Najwyższego.To może być bardzo pouczająca lektura, szczególnie w świetle jego dokonań jako członka Komisji Sprawiedliwości i Praw Człowieka poprzedniej kadencji Sejmu.

Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza (maksymalnie 1500 znaków):

Pozostało znaków: 1500

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Wpisy naruszające polskie prawo, dobra innych osób, zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne oraz nie związane bezpośrednio z komentowanym tekstem będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm. Komentarze ukazują się na stronie po akceptacji przez moderatora, co nie zwalnia ich autorów od odpowiedzialności za wygłaszane treści.
Aktualności
R E K L A M A
Niezapominajka
11

kwi

14:00
BRZEŹNO, stadion ul. Długa 9
Maratończyk Brzeźno - Las PuszczykowoODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

16:00
KOSTRZYN, stadion ul. Sportowa 12
1922 Lechia Kostrzyn - Wełna SkokiODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

18

kwi

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury "Kostrzynianka" ul. Poznańska 33, Kostrzyn
"Serce od Serca" - warsztaty szycia poduszek dla kobiet po masketomii
w godz. 10:00-13:00

19

kwi

16:30
GUŁTOWY, stadion ul. Kasztanowa 17
GKS Gułtowy - LKS KicinODWOŁANE w związku z wprowadzonym stanem epidemicznym związanym z koronawirusem

Kostrzyn
Wybory uzupełniające w okręgu nr 9 do Rady Miejskiej Gminy Kostrzyn
w godz. 7:00-21:00

[ wszystkie ]

Sonda
Czy obawiasz zarazić się koronawirusem?

TAK, to realna groźba

TROCHĘ, więc staram się zachowywać środki ostrożności

NIEZBYT, pozostanie w domu pomoże opanować epidemię

NIE, to mało prawdopodobne


Komentarze
Ogłoszenia
Newsy na Twoją skrzynkę!
Zapisz się na listę mailingową:
Twój e-mail: