Portal infoKostrzyn.pl szanuje prywatność swoich czytelników i przetwarza tylko te dane osobowe, które są niezbędne do prawidłowego świadczenia usług informacyjnych jakie oferuje.
Klikając poniższy przycisk zgadzają się Państwo na przetwarzanie zbieranych przez portal infokostrzyn.pl danych osobowych w zakresie i na warunkach opisanych w naszej
Polityce Prywatności.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne, ale może być konieczne w celu wykonania niektórych usług.

Zgoda

Sobotnie przegrane Lechii i GKS-u - .:InfoKostrzyn.pl->gminny portal informacyjny:. Kostrzyn w z@sięgu ręki
  Brzeźno | Czerlejno | Gułtowy | Gwiazdowo | Iwno | Jagodno | Kostrzyn | Sanniki | Siedlec | Siekierki | Skałowo | Sokolniki | Trzek | Węgierskie | Wiktorowo | pozostałe | dookoła
Sobotnie przegrane Lechii i GKS-u
15-09-2019 11:28   Janusz Ludwiczak
W sobotę o godz. 16 równolegle zostały rozegrane mecze Lechii Kostrzyn i GKS Gułtowy. Zarówno Lechici jak i Gułtowianie przegrali na własnych boiskach. Z kolei w niedzielę w Brzeźnie Maratończyk zmierzy się z Formaton Piast Łubowo.

W sobotę w ramach 6. kolejki V ligi wielkopolskiej Lechia Kostrzyn zagrała na własnym boisku z Iskrą Szydłowo. Do przerwy goście prowadzili 3:0. Kolejne dwie bramki padły w 54 i 60 minucie. Mecz zakończył się wynikiem 5:1 dla Iskry Szydłowo.

Obecnie, po 5 rozegranych meczach 1922 Lechia Kostrzyn w tabeli znajduje się na ostatniej, 16 pozycji z 2 remisami i 3 przegranymi i brakiem zwycięstw, posiadając na koncie 2 punkty i bilans 2 strzelonych bramek i 12 straconych.

Lechici są za to wciąż w grze o Puchar Polski. W środę podczas 3. kolejki pokonali 2:1 Orkan Jarosławiec, a wcześniej również wygrali 2:1 z Liderem Szczytniki Czerniejewskie.

Z Liderem Szczytniki Czerniejewskie zmierzył się w sobotę na własnym boisku GKS Gułtowy. Spotkanie zakończyło się przegraną 4:1 dla gospodarzy.

Gułtowianie również znajdują się na ostatniej pozycji w tabeli (12. miejsce klasy B). Na 4 rozegrane spotkania GKS ma na koncie 4 przegrane i 0 punktów (bilans bramek 4:14).

W niedzielę o godz. 14 w Brzeźnie Maratończyk zagra w ramach 4. kolejki klasy A z Formatonem Piast Łubowo. Przypomnijmy, że tydzień temu Maratończycy zremisowali na wyjeździe 2:2 z Lasem Puszczykowo.

Aktualizacja Maratończyk Brzeźno zremisował 6:6 z Formaton Piast Łubowo.
Do przerwy goście prowadzili 3:0. W drugiej połowie Maratończyk stracił kolejne dwie bramki, jednak Brzeźnianom szybko udało się stracić straty i wynik 0:5 zmienić na 5:5. Pod koniec meczy padły kolejne bramki dla obu drużyn. Ostateczne mecz zakończył się remisem 6:6. Tym samym Maratończyk awansował na 8. miejsce w tabeli klasy A z 6 punktami na koncie, 1 zwycięstwem, 3 remisami i 1 przegraną oraz bilansem bramek 15 strzelonych i 14 straconych.

Wyniki meczów, najbliższe rozgrywki i tabele wszystkich trzech gminnych klubów piłkarskich (1922 Lechia Kostrzyn, Maratończyk Brzeźno i GKS Gułtowy) można sprawdzić w naszym serwisie na stronie: www.sport.infokostrzyn.pl.